UWAGA!

Babska Wyspa zaprasza seniorów do udziału w projekcie „Mądrość pokoleń”

 Babska Wyspa zaprasza seniorów do udziału w projekcie „Mądrość pokoleń”

Masz ukończone 60 lat i mieszkasz w Elblągu lub powiecie elbląskim? Weź udział w warsztatach wizerunkowych, zdrowotnych, komunikacji opartej na empatii i kursie samoobrony. Wszystko to i jeszcze więcej odbędzie się w ramach projektu „Mądrość pokoleń” realizowanego przez Stowarzyszenie Babska Wyspa. Spotkanie rekrutacyjne już w środę, 7 lipca, o godz. 18 w siedzibie Stowarzyszenia Babska Wyspa przy ul. Płk. Dąbka 140/2-3.

- W projekcie mogą wziąć udział osoby powyżej 60. roku życia – mówią członkowie stowarzyszenia. – Naszym celem jest zachęcenie kobiet i mężczyzn do wyjścia z domów, poznania nowych ludzi, zwiększenia aktywności i miłego spędzenia czasu na Babskiej Wyspie.

Chętni wezmą udział w cyklu warsztatów „Porozumienie Bez Przemocy”, opartych na empatii. Warto podkreślić, że sam twórca nazwał ten sposób komunikacji „językiem serca”, który jest nastawiony na budowanie relacji nie tylko z innymi ludźmi, ale także z samym sobą. Natomiast podczas warsztatów motywacyjnych będziemy pracować m.in. nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości. A kolejny krok - to warsztaty wizerunkowe, kosmetyczne oraz zdrowotne. Nie zabraknie również konsultacji indywidualnych oraz… kursu samoobrony. Zaplanowano spotkania tematyczne „Kawiarenki na Wyspie”, zajęcia ruchowe dostosowane do potrzeb uczestników. Projekt jest o tyle elastyczny, że także seniorzy będą mogli decydować o tematyce zajęć i warsztatów. Będą mogli również podzielić się swoimi doświadczeniami i pasjami z innymi uczestnikami.

- Udział w projekcie jest bezpłatny – podkreślają członkowie Babskiej Wyspy. – Zainteresowanych zapraszamy na spotkania rekrutacyjne w najbliższą środę 7 lipca o godz. 18 oraz 14 lipca, także o godz. 18, podczas których przedstawimy szczegółowy program projektu „Mądrość pokoleń”. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 601 677 601.

 

Projekt „Mądrość pokoleń” realizowany jest przez Stowarzyszenie Babska Wyspa i finansowany w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025

 

--- art. sponsorowany ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie