UWAGA!

Bezpłatne konsultacje dermatologiczne

 Bezpłatne konsultacje dermatologiczne

Już 6 listopada, specjalista dermatologii i wenerologii, doktor Agnieszka Koperkiewicz, zaprasza na bezpłatne konsultacje w przychodni Ambulatorium, przy ul. Topolowej 28 w Elblągu.

Kiedy warto odwiedzić lekarza dermatologa?

 

Dermatolodzy diagnozują i leczą choroby skóry, włosów i paznokci oraz choroby przenoszone drogą płciową. Opiekują się chorymi na łuszczycę skóry, łojotokowe zapalenie skóry, pokrzywkę, wyprysk kontaktowy, liszaj płaski, atopowe zapalenie skóry, trądzik zwykły i różowaty, grzybice, zakażenia skóry, łysienie i wiele innych jednostek. Oceniają znamiona i inne zmiany skórne w dermatoskopie, by szybko wychwycić zmiany nowotworowe. W przypadku wypadania włosów wykonują badanie trichoskopowe. W razie przewlekłych problemów skórnych pomagają ustalić właściwą pielęgnację.

 

Choroby skóry, włosów oraz paznokci często sprawiają pacjentom duży dyskomfort, ze względu dolegliwości takie jak świąd i pieczenie, bądź ich aspekt wizualny. Postawienie diagnozy przez specjalistę oraz wdrożenie leczenia jest drogą do zdrowia i lepszej jakości życia.

 

W naszej placówce poza zwykłymi konsultacjami dermatologicznymi prowadzimy dermoskopię znamion, wymrażanie brodawek i innych zmian niemelanocytowych.

 

Jako jedyni w całym mieście wykorzystujemy kolagen włoskiej firmy farmaceutycznej do usuwania rozstępów i blizn np. blizn po cesarskim cięciu.

 

Jak przygotować się do wizyty u dermatologa?

 

- przychodząc pierwszy raz pojawić się 5-10 minut wcześniej, by uzupełnić kartę pacjenta

- przyjść bez makijażu i bez lakieru na paznokciach

- we fryzurze, która nie utrudni badania skóry głowy, bez nałożonych na skórę głowy sprayów maskujących, produktów do stylizacji

- mieć ze sobą listę leków stosowanych na stałe lub doraźnie w ostatnim czasie

- przynieść wyniki ostatnio wykonywanych badań laboratoryjnych

- przynieść wyniki badań histopatologicznych, jeśli były kiedyś wykonywane

- przynieść wypisy ze szpitala, zwłaszcza z oddziału dermatologicznego, jeśli takie się posiada

- jeżeli podejrzewa się grzybicę paznokci, powinno się nie stosować miejscowych leków przeciwgrzybiczych (np. lakiery dostępne bez recepty) przez przynajmniej 2-3 tygodnie przed wizytą, by badanie w kierunku grzybów było bardziej wiarygodne.

- czasami warto zrobić zdjęcie zmian skórnych w momencie ich największego nasilenia

- nie ma potrzeby depilacji skóry przed badaniem.

 

Konsultacje dermatologiczne w Przychodni lekarskiej AMBULATORIUM prowadzi lek. Agnieszka Koperkiewicz, specjalista dermatologii i wenerologii.

 

Standardowo wizyty prywatne kosztują w naszej poradni 120 zł, jednakże 6 listopada 2021r. będzie możliwość skorzystania z nieodpłatnej porady lekarza dermatologa. Warto wykorzystać tą szansę. Poznać nową przychodnię, lekarza dermatologa Agnieszkę Koperkiewicz, a przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące stanu swojego zdrowia.

 

Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Ambulatorium

ul. Topolowa 28

Elbląg

tel. 602 466 155

ambulatorium.pl

 

---artykuł sponsorowany---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie