UWAGA!

Cały Elbląg bada wzrok za 5zł w KODANO Optyk!

 Cały Elbląg bada wzrok za 5zł w KODANO Optyk!

Tylko do 05.11 trwa wyjątkowa akcja, podczas której można zbadać swój wzrok za jedyne 5zł! Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w salonie KODANO Optyk.

Zbadaj swój wzrok na jesień!

Smartfon, monitor, telewizor, ostre słońce, suche powietrze – to tylko kilka z wielu codziennych rzeczy negatywnie wpływających na nasze oczy, a o których po prostu nie myślimy, lub po prostu nie zauważamy ich szkodliwego wpływu. Wielu z nas boryka się z problemami ze wzrokiem bądź chorobami oczu, które zaniedbywane mogą się znacząco pogłębiać. Regularne badania wzroku mogą uchronić nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zaniedbań i cieszyć się dobrym widzeniem przez wiele lat. Wizyta u specjalisty jest niestety droga lub czasochłonna, dlatego rozwiązaniem może być salon KODANO Optyk, gdzie za jedyne 5 zł można zbadać swój wzrok! Wszyscy chętni, którzy po wcześniejszym umówieniu, zgłoszą się do wybranego salonu KODANO Optyk będą mieli wyjątkową okazję – bez warunku zakupu okularów – skontrolować swój wzrok i dobrać ewentualną metodę korekcji. Badanie jest całkowicie bezinwazyjne i poprzedzone wywiadem z pacjentem, a po zakończonej wizycie, wydawana jest recepta wraz informacją o dalszych zaleceniach.

 

Dodatkowo w salonie KODANO Optyk można teraz skorzystać z jednej z trzech rewelacyjnych promocji.

  • Pełne okulary korekcyjne 50% taniej
  • Okulary progresywne od 269 zł
  • Pełne okulary korekcyjne od 69 zł

 

Zapraszamy!

 

Salon KODANO Optyk w Elblągu znajdziesz w poniższej lokalizacji:

  • KODANO Optyk, CH Ogrody Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka 152, tel. 511 123 985

 

W salonie KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

 

Salony KODANO Optyk

 

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

 

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

 

 

---materiał partnera---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie