UWAGA!

Dezynfekcja klimatyzacji i wnętrza pojazdu w Elblągu

 Dezynfekcja klimatyzacji i wnętrza pojazdu w Elblągu

Dbanie o czystość samochodu wewnątrz, w dobie pandemii koronawirusa nabrało nowego znaczenia. Nie wystarczy już dbać o "czystość wizualną", ważniejsze stają się kwestie zdrowotne i skuteczna walka z nieczystościami, których po prostu nie widać.

Według badań, wnętrze nawet kilkuletniego samochodu posiada setki typów bakterii i wirusów. Większość z nich nie jest dla człowieka szkodliwa, chociaż trzeba brać pod uwagę, iż każdy z nas - z racji wieku i różnej odporności - inaczej może na nie reagować.

 

Świeże, czyste i pozbawione wirusów powietrze

Dlaczego układy klimatyzacji „wydzielają zapachy“? Przyczynami są: blisko siebie położone żeberka chłodzące parownika, wilgoć i woda na żeberkach chłodzących, złogi kurzu i zanieczyszczenia. Staje się to idealną pożywką dla bakterii, grzybów, mikrobów, zarodników, zarazków i niestety również... wirusów.

Nasza firma od 8 lat zajmuje się usuwaniem symptomów i przyczyn "nieprzyjemnego zapachu" w samochodzie. Stosujemy najnowsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania polegające na:

- myciu parownika pod ciśnieniem za pomocą specjalnej sondy

- dokładnym wypłukanie wszelkich złogów i mikroorganizmów

- używaniu specjalnych produktów Tunap, m.in. jest to preparat do dezynfekcji układu klimatyzacji i wnętrza pojazdu - skutecznie czyści układ klimatyzacji oraz wszelkie powierzchnie i przedmioty.


       Formuła produktu umożliwia dezynfekcję, czyszczenie oraz ochronę m. in. takich powierzchni jak: parownik układu klimatyzacji, tworzywo, szkło,  elementy metalowe. Nie pozostawia śladów na czyszczonych powierzchniach.Preparat czyści i zabezpiecza układ klimatyzacji przed ponownym osadzaniem się bakterii, grzybów i mikroorganizmów.

Laboratorium Higieny EUROVIR®, uznany ekspert Instytutu Roberta Kocha potwierdził skuteczność stosowanego przez nas preparatu w walce z koronawirusami!

- sprawdzona i potwierdzona skuteczność przeciwko koronawirusom dezynfekuje, czyści i zabezpiecza

- skuteczne działanie na różnego rodzaju powierzchniach 

- profesjonalna dezynfekcja i zabezpieczenie układu klimatyzacji

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy - zadbajmy jeszcze lepiej o swoje zdrowie!

 

 

Mechanika Pojazdowa Auto Serwis Wiktorowicz
       ul. Pomorska 27b (wjazd od ul. Niepodległości)
       82-300 Elbląg, tel. kom +48 507 236 207
       zapraszamy na FB

www.wiktorowiczserwis.pl

 

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie