UWAGA!

Dni z architektem w salonie Honesto

 Dni z architektem w salonie Honesto

W dniach od 19 do 20 listopada, w salonie Honesto przy ulicy Ogólnej, odbędą się dni z architektem. Będzie to wydarzenie, podczas którego każdy zainteresowany remontem albo wykończeniem swojego mieszkania lub domu, będzie mógł otrzymać porady od architektów wnętrz z AP DIZAJN i zespołu Honesto.

Dni z architektem skierowane są do osób, które zakupiły mieszkanie w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego i potrzebują pomocy w aranżacji swojego nowego lokum. Skorzystać będą mogły również osoby, które chciałby prostymi zabiegami odmienić obecnie zamieszkałą przestrzeń. Porady będą dotyczyć funkcjonalności, estetyki oraz doboru odpowiednich materiałów wykończeniowych. Architekci wnętrz doradzą najlepsze rozwiązania, zaś salon Honesto podpowie w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych

 

Salon wnętrzarski Honesto to przestrzeń, w której można zobaczyć wzory tapet, dobrać kolory ścian i usłyszeć porady odnośnie najnowszych materiałów. Miejsce dysponuje nie tylko materiałami wykończeniowymi ale także ekipami remontowymi. Przy zakupie materiałów w salonie Honesto gwarantowana jest pomoc oraz profesjonalne doradztwo.

 

Architekci wnętrz z biura projektowego AP DIZAJN od 2010 roku specjalizują się w usłudze realizacji "pod klucz". W AP DIZAJN projektowane są zarówno małe, funkcjonalne przestrzenie jak i duże domy oraz prywatne spa. Architekci mają doświadczenie w procesach projektowych, dzięki czemu projekty skrojone są bezpośrednio pod inwestora. Dzięki dniom otwartym można będzie zobaczyć jak wygląda proces tworzenia projektu wnętrz i praca z projektantem.

 

Chęć udziału w bezpłatnych konsultacjach należy zgłosić wcześniej, pod numerem telefonu: 503 601 677. Na spotkanie z architektem wnętrz warto zabrać rzuty swoich mieszkań/ domów oraz wcześniej przygotowane inspiracje, tak aby ułatwić wstępną rozmowę z projektantem.

 

Organizatorami wydarzenia jest salon Honesto oraz biuro projektowe AP DIZAJN.

 

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie