UWAGA!

Elbląska Skarbonka zaprasza na piknik!

 Elbląska Skarbonka zaprasza na piknik!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały swój 1 procent podatku na Fundusz Grantowy Stowarzyszenia ESWIP oraz naszym darczyńcom rzeczowych i finansowym za wspieranie elbląskiej skarbonki! W ramach podziękowania zapraszamy na piknik, który odbędzie się 29 maja w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu.

Na naszych gości będą czekać animacje dla dzieci, grill, koncert i wiele innych atrakcji. Piknik potrwa od godz. 15:30 do godz. 19:30. Wydarzenie będzie przygotowane zgodnie z aktualnymi obostrzeniami na ten czas, a my już teraz prosimy naszych gości o przestrzeganie zasad sanitarnych w dniu pikniku.

 

Pomoc Sąsiedzka i Impuls

W tym roku z Funduszu Grantowego przekazaliśmy 25 tysięcy złotych (kwota składa się z darowizn naszych darczyńców, 1% podatku za 2019 rok oraz dochodu ze Sklepu Społecznego pod Cisem) na dwa programy - Pomoc Sąsiedzka i IMPULS. W ramach tych programów można otrzymać do 1000 zł na wsparcie rodzin w potrzebie, osób z niepełnosprawnością lub na organizacje akcji społecznej lub warsztatów. Więcej o programach można przeczytać klikając w link: https://www.eswip.pl/s/83/fundusz-grantowy

 

Wspieraj nas cały rok!

Oprócz podarowania 1% podatku można wspierać naszą elbląską skarbonkę cały rok przekazując regularnie darowiznę na konto: 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006 lub dokonując zakupu w sklepie społecznym w Domu pod Cisem przy ul Stawidłowej 3 w Elblągu (dochód ze sprzedaży przekazujemy na Fundusz Grantowy).

W związku z sytuacją epidemiologiczną Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących organizacji wydarzenia.

 

Projekt "Budujemy kapitał żelazny Funduszu Grantowego" jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie