UWAGA!

HADMik i HADMówka świętują Dni Elbląga

 HADMik i HADMówka świętują Dni Elbląga

Z okazji nadchodzących Dni Elbląga, na terenie miasta odbędzie się wiele atrakcji. Włodarze przygotowali szereg koncertów. My również chcieliśmy przygotować specjalną ofertę dla mieszkańców i turystów. Dwa ekskluzywne katamarany już czekają, aby zabrać Was na malowniczy rejs po wodach elbląskich i pobliskich akwenach.

Po rocznej przerwie Dni Elbląga wracają. To idealna okazja, aby zobaczyć Elbląg i zachwycającą rzekę Elbląg, zwłaszcza, że od tego czasu miasto się zmieniło, a rzeka skrywa wiele ciekawostek. O wszystkich tajemnicach miasta i rzeki z pewnością opowie Wam nasza załoga. A po udanej podróży statkiem zapraszamy na koncert na wodzie, który będzie można oglądać z pokładów naszych katamaranów.

Jeśli taki plan na spędzenie weekendu w aktywny sposób Wam odpowiada, będziemy czekać na Was od godziny 11:00 przy deptaku naprzeciw Katedry Elbląskiej. Katamarany HADMik i HADMówka zabiorą Was w rejs ze sternikiem po rzece Elbląg, a nasza wykfalifikowana załoga zapewni Wam niezapomniane chwile.

 

Nie przegapcie tego czasu, to TYLKO trzy dni, piątek 25, sobota 26 i niedziela 27 czerwca.

W naszej ofercie oprócz rejsów spacerowych organizujemy również prywatne czartery statków ze sternikiem. To możliwość zaplanowania spotkań biznesowych, urodzin, zaręczyn czy upamiętnienia przeżyć wyjątkową sesją zdjęciową na ekskluzywnym katamaranie.

Do zobaczenia na wodzie!

 

 

 

        Więcej informacji znajdziecie na stronie: 

      www.rejsyelblag.pl
              tel. 730 066 861
             
              HADM Gramatowski

          Skoda i Citroen
              Warszawska 87
              Elbląg
              55 235 24 57
              Skoda i Kia
              Rokocin 4G
              Starogard Gdański
              58 560 94 80

 

           -- artykuł sponsorowany --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie