UWAGA!

Jazdy autami elektrycznymi, a dla dzieci darmowe rejsy katamaranem – Już w ten weekend!

 Jazdy autami elektrycznymi, a dla dzieci darmowe rejsy katamaranem – Już w ten weekend!

W dniach 28-30 maja 2021 zapraszamy na elbląski Bulwar Zygmunta Augusta, gdzie zaprezentujemy dwa nowe modele samochodów: pierwszy elektryczny SUV SKODY – ENYAQ iV oraz KOMPAKTOWY HATCHBACK CITROËNA Ë-C4 100% ËLECTRIC. Przedstawimy zalety aut elektrycznych i aut z napędem hybrydowym typu plug-in.

Podczas wydarzenia będziecie mogli Państwo odbyć rejs katamaranem ze sternikiem po rzece Elbląg i podziwiać piękno miasta od strony wody. Dla dzieci do lat 16 rejsy za darmo!* Natomiast dla opiekunów i wszystkich innych zainteresowanych atrakcyjny rabat po wypełnieniu prostego quizu o autach elektrycznych.

 

 

W oczekiwaniu na rejs poznać będzie można nasze modele aut elektrycznych i hybrydowych, odbyć jazdy testowe elektrycznymi modelami Skody i Citroena, a wraz z trenerem Skoda Auto odkryć wszystkie plusy zaawansowanej elektromobilności.

 

Spędź weekend aktywnie i zabierz dzieci, rodziców, znajomych na elbląski Bulwar Zygmunta Augusta w dniach 28-30 maja w godzinach 10 - 18. Czekamy na Was!

 

 


       HADM Gramatowski
       Skoda i Citroen
       Warszawska 87
       Elbląg
       55 235 24 57

Skoda i Kia
           Rokocin 4G
       Starogard Gdański
        58 560 94 80
       www.hadm.pl
       www.rejsyelblag.pl

 

*promocja na darmowe rejsy obowiązuje dla dzieci do 16 roku życia w dniach 28-30.05.2021. Osoby niepełnoletnie podczas rejsu muszą być pod opieką opiekuna.

 

-- artykuł sponsorowany --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie