UWAGA!

Kompletne okulary korekcyjne aż 50% taniej w salonie KODANO Optyk!

 Kompletne okulary korekcyjne aż 50% taniej w salonie KODANO Optyk!

Teraz w salonach KODANO Optyk w Elblągu można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić kompletne okulary korekcyjne 50% taniej!

Mimo braku śniegu zimowa pogoda trwa w najlepsze. Zmieniające się wciąż warunki atmosferyczne nie są sprzyjające dla naszych oczu. Mroźny wiatr czy ostre słońce to negatywne cechy aktualnej pogody. W domu pracujemy przy sztucznym świetle i z włączonym ogrzewaniem co powoduje dodatkowe wysuszanie się oczu, wtedy je przecieramy i tylko pogarszamy tym sprawę.

 

Zima to wbrew pozorom najlepszy czas by zatroszczyć się o oczy. Okulary nie tylko ochronią nas przed fizycznymi czynnikami jak np. mroźne powietrze czy promieniowanie UV, ale dzięki specjalnym powłoką zapewnią nam większy komfort w pracy przed komputerem skutecznie blokując atakujące nas z każdej strony niebieskie światło.

 

Już dziś zadbaj o swoje oczy! Teraz w KODANO Optyk możesz kupić kompletne okulary korekcyjne (soczewki + oprawy okularowe) aż 50% taniej! Dodatkowo przy zakupie okularów możesz skorzystać z darmowego badania wzroku! Doradcy klienta w naszych salonach pomogą Ci wybrać idealne dla Ciebie oprawki.

 

Salon KODANO Optyk w Elblągu znajdziesz w poniższej lokalizacji:

  • KODANO Optyk, CH Ogrody Elbląg, ul.Płk. Stanisława Dąbka 152, tel. 511 123 985

 

W salonie KODANO Optyk warto skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić okulary korekcyjne aż 50% taniej. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W salonie KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Michael Kors, Loretto, Perez i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Zapraszamy!

 

Salony KODANO Optyk

 

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

 

Tak świetna promocja w salonie KODANO Optyk w Elblągu to szansa na zakup swoich wymarzonych okularów aż 50% taniej!

 

 

---artykuł sponsorowany---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie