UWAGA!

Napełniaj elbląską skarbonkę

 Napełniaj elbląską skarbonkę

Stowarzyszenie ESWIP po raz kolejny prosi o pomoc w budowaniu Funduszu Grantowego. Przekaż 1% do „Elbląskiej Świnki Skarbonki”, która finansuje działania społeczne i charytatywne w Elblągu! KRS: 0000001316.

W zeszłym roku z Funduszu przekazaliśmy 25 tysięcy zł w ramach programów grantowych: Pomoc Sąsiedzka oraz IMPULS (o programach: https://www.eswip.pl/s/83/fundusz-grantowy). Było to 25 grantów po 1000 zł i jesteśmy przekonani, że zostały dobrze zainwestowane w czynienie dobra. Pieniądze te pomogły wielu rodzinom rozwiązać pilne problemy. Dofinansowane zostały między innymi: remonty pomieszczeń niespełniających wymogów osób z niepełnosprawnościami, leczenie osób chorych, wyposażenie podstawowych artykułów samotnych matek czy też zakupy środków spożywczych dla potrzebujących rodzin. Dodatkowo wsparliśmy elbląskie hospicjum oraz organizacje społeczne w zorganizowaniu wydarzeń, których celem była integracja społeczna i nauka. Więcej o udzielonych grantach dowiesz się klikając w link - https://www.eswip.pl/s/76/co-zrobilismy. Warto mieć takie podręczne źródło finansowania działań.

 

GRANTY NA 2022 ROK

W tym roku dzięki naszym Darczyńcom również przekażemy pieniądze z Funduszu Grantowego na działania społeczne i charytatywne w Elblągu w ramach programów Pomoc Sąsiedzka oraz IMPULS. Decyzją Rady Darczyńców będzie możliwość pozyskania większych niż do tej pory grantów. Jakiej wysokości? - wkrótce poinformujemy o możliwości ich pozyskania.

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1%

Prosimy wszystkich, których idea pomagania innym i tworzenia „elbląskiej skarbonki” jest bliska, o 1% swojego podatku na numer KRS 0000001316 lub wpłatę na konto Funduszu Grantowego: 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006. Istnieje również opcja szybkiego przelewu PayU. (kliknij) Prosimy również o przekazywanie darowizn rzeczowych do sklepu społecznego ze Strefą Charytatywną przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu (Dom pod Cisem) – dochód ze sprzedaży przeznaczany jest do „elbląskiej skarbonki”.

 

---materiał promocyjny---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie