UWAGA!

Nauka pływania dla dorosłych - zacznij od lekcji z instruktorem

 Nauka pływania dla dorosłych - zacznij od lekcji z instruktorem

Jeśli czujesz naturalny lęk przed wodą, czy strach przed tonięciem – to najwyższy czas, aby zmierzyć się z rzeczywistością, zaryzykować i zanurzyć się w wodzie. Udowodnimy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno, nawet mając przysłowiową „18-tkę” za sobą.

Treningi pływackie wzmacniają serce i układ krążenia, pozbędziesz się kłopotów z nadciśnieniem, wzmocnisz stawy, poprawisz muskulaturę i kondycję fizyczną.

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na nauki pływania każdą osobę dorosłą, która chce przystąpić do kursu od podstaw bądź doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Proponujemy zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w grupach do 10 osób, jeden raz w tygodniu w systemie 10 zajęć po 60 minut. Zajęcia będą się odbywały na krytej pływalni MOSiR w Elblągu, ul. Robotnicza 68.

Kurs podstawowy - nauka pływania od podstaw na małym basenie. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 14.01.2022 (piątek), godz. 19:00 – 20:00.

Kurs doskonalenia pływania - doskonalenie umiejętności pływackich. Nauka różnych stylów - zajęcia na dużym basenie, start 15.01.2022 (sobota), godz.10:00 – 11:00.

 

Akcesoria niezbędne na basen:

- odpowiedni strój kąpielowy,

- czepek,

- okularki pływackie

- klapki,

- ręcznik.

 

Koszt kursu – 350 zł (możliwość rozłożenia płatności w dwóch ratach). Koszt kursu dla osób uczęszczających już na nasze zajęcia 330 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się już dziś!

Zapisy przyjmujemy na email: elwopr@tlen.pl lub telefonicznie 793-031-109.

 

-- artykuł sponsorowany --


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie