UWAGA!

Nowa szkoła rodzenia w Elblągu już otwarta!

 Nowa szkoła rodzenia w Elblągu już otwarta!

Wraz z początkiem stycznia przy ul. Węgrowskiej 3 w Elblągu (na terenie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica) powstała Szkoła Rodzenia Lifeclinica – innowacyjne miejsce pełne zrozumienia i empatii, które zostało stworzone w odpowiedzi na potrzeby przyszłych rodziców.

Celem Szkoły Rodzenia Lifeclinica jest przekazanie rzetelnej i najnowszej wiedzy z zakresu położnictwa, pediatrii, fizjologii i innych dziedzin związanych z ciążą i porodem. - Uczestnictwo w szkole rodzenia jest niezwykle ważnym etapem dla przyszłych rodziców, którzy spodziewają się przyjścia na świat dziecka – przekonuje Beata Więckowska, położna z wieloletnim stażem. - Szkoła Rodzenia Lifeclinica w Elblągu gwarantuje profesjonalną kadrę oraz ciepłą atmosferę – dodaje.

 

W trosce o przyszłych rodziców do Szkoły Rodzenia Lifeclinica został zaangażowany zespół najlepszych ekspertów z regionu, którzy mając na uwadze wysoki poziom opieki okołoporodowej, stworzyli program kursu w pełni przygotowujący przyszłych rodziców na przyjście na świat ich dziecka. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentek stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym przekazujemy najnowszą wiedzę z zakresu położnictwa. Mamy świadomość ilości sprzecznych ze sobą informacji na temat rodzicielstwa, jakie można znaleźć w sieci, dlatego starannie dobraliśmy kadrę, która przekazuje merytoryczną wiedzę opartą na najnowszych badaniach, jednocześnie dbając o komfort przyszłych mam i ich partnerów – mówi Lucyna Jarosz, dyrektor Szkoły Rodzenia Lifeclinica.

 

W ramach programu Szkoły Rodzenia poza podstawową wiedzą związaną z przyjściem na świat dziecka uczestnicy dowiedzą się między innymi: jak fizjoterapia może pomóc w trakcie ciąży, porodu i połogu, czym jest chustowiązanie oraz jak poprawnie wykonać masaż Shantala. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ecmlifeclinica.pl.

 

Jak zapisać się na kurs w Szkole Rodzenia Lifeclinica?

 

 

---materiał promocyjny---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie