UWAGA!

Totalne 0 zł kosztów, brak odsetek i prowizji! OPEL HADM Gramatowski

 Totalne 0 zł kosztów, brak odsetek i prowizji! OPEL HADM Gramatowski

Uwaga! Już teraz w Salonie OPEL HADM Gramatowski czeka na Was coś specjalnego. 0 zł kosztów, raty 0 % - u nas to możliwe!

Teraz wszystkie nowe Ople – dostępne od ręki w kredycie 50/50 RRSO 0 %* - Corsa, Astra, Mokka, Crossland w korzystnym finansowaniu czekają na nowych właścicieli. Ale to nie wszystko! Na niektóre modele rabaty sięgają nawet 20 %. **

O szczegóły pytajcie naszych doradców. Oferta ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj. Pędź do naszego salonu OPLA w Elblągu.

 

 

HADM Gramatowski
       Elbląg,
       ul. Warszawska 87
       T.: 55 230 40 94

 

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu marki Opel wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 49 113 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 49 113 zł płatna jednorazowo w 12. miesiącu obowiązywania umowy kredytowej, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 06.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt 50/50 na zakup nowego pojazdu w cenie 98 226 zł, z wpłatą własną 49 113 zł. Uzyskanie kredytu w BNP Paribas Bank Polska S.A. wymaga posiadania zdolności kredytowej. Dealerzy sieci Opel przy zawieraniu umów o kredyt świadczą usługi pośrednictwa w zakresie faktycznym i prawnym; Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

** Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Więcej informacji na temat modeli objętych rabatem u naszych doradców handlowych OPEL HADM Gramatowski.

-- artykuł sponsorowany --


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie