UWAGA!

Trwa rekrutacja do Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola „Mieszko I”

 Trwa rekrutacja do Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola „Mieszko I”

Poszukujecie przedszkola dla swojego dziecka? A może warto zastanowić się, co może wynieść dziecko przez tych kilka lat spędzonych w wybranym przedszkolu? Czy tylko wspomnienie zabawy? Nauki? Wycieczek? Zajęć dodatkowych? A może to wszystko razem i jeszcze język angielski? Byłoby wspaniale, nie sądzisz? Przedszkolak idący do szkoły osłuchany już z językiem obcym. W Elblągu nie ma drugiej takiej samej placówki przedszkolnej, która ma na stałe zatrudnionych kilku doświadczonych nauczycieli mówiących biegle w języku angielskim. Zobacz zdjęcia.

Dostajemy dużo pytań: jak wygląda edukacja dwujęzyczna w waszym przedszkolu? W każdej naszej grupie, około 20 osobowej, jest 2 nauczycieli – jeden mówiący do dzieci w języku polskim, a drugi mówiący do dzieci wyłącznie w języku angielskim. Tylko takie kameralne grupy są prawdziwą szansą na osłuchanie się z językiem obcym. Nauka zawsze odbywa się w formie zabawy – przez piosenki, wierszyki, rymowanki, przedstawienia czy zabawy ruchowe. Oprócz codziennego wielogodzinnego kontaktu z językiem angielskim, dzieci również uczestniczą w regularnych zajęciach o różnorodnej tematyce.

 

Obserwujemy przedszkolaków, które są z nami od pierwszych dni funkcjonowania placówki, dziś: rozumieją wszystkie zwroty wypowiadane przez nauczyciela, reagują na nie, a niektórzy nawet zaczynają już odpowiadać pełnymi zdaniami w języku obcym. To jest niesamowite, jak młody umysł potrafi szybko chłonąć język angielski.

 

Na równi z nauką języka obcego stawiamy również na wysoki stopień przygotowania dydaktycznego przedszkolaków. Zatrudniamy nauczycieli z pasją, którzy codziennie przygotowują ciekawe oraz różnorodne zajęcia i zabawy dla dzieci. W całej placówce jest niewielka liczba dzieci – panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera, pełna otwartości, życzliwości i zaufania. Zależy nam, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze i bezpiecznie. Dzięki temu, że przedszkole jest małe nasza Kadra ma doskonały kontakt z Rodzicami.

 

Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole „Mieszko I” jest jedynym w Elblągu przedszkolem językowym, w którym w ramach czesnego zapewnia dzieciom:

- codzienne i różnorodne zajęcia z jęz. angielskiego prowadzone przez doświadczonych nauczycieli,

- naukę przez zabawę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych,

- własny plac zabaw wyposażony w nowe urządzenia o wielkości ok. 1500 m2 znajdujący się na terenie przedszkola,

- niewielkie grupy z indywidualnym podejściem do każdego dziecka,

- zajęcia z tenisa/squasha prowadzone przez profesjonalnych trenerów ze Szkoły Tenisa Score,

- zajęcia multimedialne z magicznym dywanem i robotami Photon,

- zajęcia rytmiczne przy udziale gitary/pianina,

- zajęcia plastyczne,

- zajęcia ogrodnicze

- opiekę logopedyczną,

- teatrzyki, pokazy iluzjonistyczne, wycieczki, spotkania ciekawych osób i wiele, wiele innych.

 

Drogi Rodzicu, jeżeli chcesz zadbać o edukację swojej pociechy na najwyższym i profesjonalnym poziomie w Elblągu to oferta naszego Przedszkola jest skierowana do Ciebie i Twojego Dziecka!

 

Do Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola „Mieszko I” przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Prowadzimy również roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkole dla dzieci sześcioletnich, czyli tak zwaną „zerówkę”. Rekrutacja trwa cały rok w miarę wolnych miejsc.

 

Jeżeli chciałbyś poznać naszą placówkę oraz kadrę to zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel: 791 692 222, śledzenia nas na profilu na Facebooku: www.fb.com/przedszkolemieszko, Instagramie: www.instagram.com/przedszkolemieszko czy naszej stronie internetowej www.mieszkopierwszy.pl.

 

-- artykuł sponsorowany --


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie