UWAGA!

Usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów i zmarszczek w gabinecie Medesta

 Usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów i zmarszczek w gabinecie Medesta

Nastolatki marzą o gładkiej twarzy pozbawionej blizn po trądziku, młodzi ludzie nie chcieliby mieć rozstępów, a dojrzałe kobiety pragną pozbyć się zmarszczek oraz wiotkości skóry. Usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów jest możliwe w dzisiejszych czasach dzięki laserom frakcyjnym.

W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna służą do tego lasery frakcyjne eCO2 z firmy Lutronic, laser tulowy LaseMD i laser Palomar Emerge oraz zabiegi mikronakłuciami takie jak Dermapen i Nanofrax, radiofrekwencja mikroigłowa, pilingi medyczne, a także inne zabiegi medycyny estetycznej np. kwas hialuronowy.

 

Jak działa laser frakcyjny eCO2 będący złotym standardem w terapii blizn?

Wiązka lasera penetruje do skóry właściwej, tworzy w niej mikro ślady, następnie w tych miejscach odbudowuje się nowa, gładka skóra.

Laser frakcyjny eCO2 z firmy Lutronic posiada amerykański certyfikat FDA dotyczący skuteczności i bezpieczeństwa. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Zmniejszenie blizn potrądzikowych może wynosić od 20% do 80%. Zależy to od rodzaju blizn, ich głębokości oraz zdolności regeneracyjnych pacjenta i rodzaju terapii.

 

Laser frakcyjny eCO2:

  • usuwa blizny po trądziku
  • niweluje blizny po urazach
  • spłaszcza bliznowce czyli keloidy
  • redukuje rozstępy
  • wygładza poszerzone pory
  • służy do terapii niektórych przebarwień
  • pojędrnia skórę
  • wygładza zmarszczki wszelkiego rodzaju szczególnie w miejscach gdzie inne zabiegi zawodzą, czyli okolica oczu, czoła, szyi, dekoltu.

 

Laser ten stosujemy również do usuwania włókniaków miękkich, znamion komórkowych i brodawek, co można zobaczyć na kanale Medesty na YouTube.

 

Pozostałe wymienione we wstępie zabiegi wzmacniają efekty lasera i stanowią terapie uzupełniające. Czasem u niektórych pacjentów zamiast terapii laserowej unosimy skórę za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego. Leczenie dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Terapią blizn lekarz dermatolog Danuta Dąbrowska zajmuje się od ponad 12 lat. Często dzięki ogromnemu doświadczeniu proponuje terapie łączone, by zabieg był bardziej skuteczny, a okres gojenia możliwie krótki. O tym jak zachowuje się skóra po laserach można poczytać na blogu dr n. med. Danuty Dąbrowskiej.

 

Zapraszamy od poniedziałku do soboty. W każdą sobotę pracują nasi dermatolodzy i kosmetolodzy oraz w wybrane soboty lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy. Zachęcamy do całodobowej rejestracji online na stronie www.medesta.pl w zakładce rejestracja on-line.


       Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
       Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska
       Elbląg, ul. Legionów 8/C
       www.medesta.pl
       kontakt@medesta.pl

tel. 730 050 050
       tel. 730 730 353
       czynne od pon. do pt. 8.00-18.00 oraz w każdą sobotę od 8.00-13.00

 

 

---materiał partnera---


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie