UWAGA!

Wygodna pożyczka online? To możliwe!

 Wygodna pożyczka online? To możliwe!

Wymarzony urlop, nowe auto, remont mieszkania - jak zdobyć środki na realizację planów? W artykule podpowiadamy, jak skorzystać z pożyczki online Wonga. Bez stresu, bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i prosto!

Pożyczka online: na jakie cele?

1000 zł, 3000 zł czy 6000 zł? Kwoty pożyczek online są różne - wszystko zależy od Twoich celów i zdolności kredytowej. Najczęściej korzystamy z pożyczek w celu sfinansowania wakacji, remontu, kursu lub zakupu auta. Pożyczki to często rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki np. awarię auta czy domowego sprzętu. Nie są one jednak dobrym pomysłem na spłatę innych zobowiązań. Korzystanie z pożyczek online powinno być przemyślane i odpowiedzialne. Zawsze warto dokonać analizy swoich finansów i dokładnie zaplanować przychody i wydatki.

 

Jak korzystać z pożyczki online?

Pożyczka online jest wygodna, nie wymaga wizyty w banku czy placówce finansowej. Wszystkie niezbędne formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, czyli bez stania w długich kolejkach. To rozwiązanie dla osób, które cenią czas i potrzebują szybkiej decyzji. Firma Wonga - doświadczony i zaufany pożyczkodawca - przejrzyście prezentuje swoją ofertę, a strona internetowa jest wygodna, intuicyjna i bezpieczna.

 

Jak działa pożyczka online?

Działanie jest proste. Użytkownik powinien przygotować swoje dane: numer konta, serię i numer dowodu osobistego oraz numer telefonu. Aby złożyć wniosek, należy wejść na stronę główną danego pożyczkodawcy. Tam trzeba wybrać kwotę oraz okres spłaty. Następny krok to wypełnienie wniosku. Wonga sprawdza, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem, weryfikując wszystkie niezbędne informacje. Decyzja zazwyczaj jest bardzo szybka i środki na koncie dostępne są jeszcze tego samego dnia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wniosek składany jest w dni wolne od pracy – decyzja wydawana jest wówczas w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Cały proces – od wypełnienia wniosku do otrzymania środków na konto – jest bardzo prosty, bezstresowy i szybki. Wszystko odbywa się online, zatem nie musisz drukować dokumentów, podpisywać ich i odsyłać skanów.

Warto zwrócić uwagę na pożyczkodawcę: Wonga to odpowiedzialna firma, która działa etycznie i przestrzega Zasad Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Materiał 125716

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie