UWAGA!

Zaplanuj wakacje z Ford Gołębiewski

 Zaplanuj wakacje z Ford Gołębiewski

Skorzystaj ze specjalnych upustów cenowych oraz atrakcyjnych warunków finansowania. Kup swojego wymarzonego Forda już od 53 500 zł i rozpocznij letnią przygodę z Ford Gołębiewski.

Końcówka czerwca to czas rozpoczęcia wakacyjnych wyjazdów, zarówno zagranicznych, jak i tych na terenie Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapraszamy do udziału w letniej wyprzedaży pod hasłem „Zaplanuj wakacje z nowym Fordem”

Samochód Ford Fiesta dostępny jest już od 53 500 zł, w dwóch jednostkach napędowych – EcoBoost Hybrid lub EcoBoost. Dzięki dostępnym wersjom wyposażenia, każdy znajdzie coś dla siebie.

Idealny do miasta, gotowy na bezdroża Ford Fiesta Active, sportowy charakter wersji ST-LINE czy może FIESTA ST czyli moc 200 KM, szybkość reakcji i przyjemność prowadzenia. Wybór zależy od Ciebie!

Drugą propozycją jest dobrze znany wszystkim Ford Focus. Cena detaliczna tego modelu zaczyna się już od 79 500 zł.

Ford Focus został zaprojektowany tak, aby każda podróż była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Wyposażono go w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o użytkownikach. Wszystkie one sprawiają, że podróżowanie tym samochodem staje się łatwiejsze.

Promocyjna cena samochodu Ford Kuga zaczyna się już od 99 900 zł.

Pięknie zaprojektowany oraz niezwykle wydajny. Dostępny jest z trzema napędami elektrycznymi: EcoBlue Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid. Zaawansowana technologia hybrydowa zapewnia znakomitą oszczędność paliwa, niższą emisję CO2, ale też niezwykłą dynamikę prowadzenia, dostarczając tym samym niezwykłych wrażeń z jazdy SUV-em.

Wybierz najlepszą opcję dla siebie oraz skorzystaj z atrakcyjnych warunków finansowania dostępnych w naszym salonie.

Rozpocznij letnią przygodę z Ford Gołębiewski!

 

        Gołębiewski
              Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki
              ul. Żuławska 19
              82-300 Elbląg
              T: 692 430 302

           http://www.golebiewski.com.pl/

         -- artykuł sponsorowany --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie