UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński O jak bardzo popieram taki słuszny i od lat wyczekany głos mieszkańców!:)Ja to bym się jeszcze zastanowił, czy nie warto by pociągnąć do odpowiedzialności tych szkodników, społecznych ochlapusów i miejskich bumelantów, którzy do powstania parkingu dla blacharzy-trucicieli w miejscu szkolnego boiska w ogóle dopuścili, iż jest to czystej wody skandal oraz bezprzykładne a skończone dziaderstwo, mające swój początek w dzikich latach 90.ub. wieku oraz w tradycyjnie nieudolnym a przychylnym wyłącznie chciwemu kapitałowi i szemranym bizmesmemom ratuszu:)#PowerToThePeople! #PiSPOjednoZło #IkonowiczRPO! ✊🚩 Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #fuszerka, #wincyjParkinguf!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    RobertKoliński(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Lewactwo ma dziwną przypadłość!!! Tak chętnie chcecie dysponować kasą do której nie macie dostępu jednak gdy już macie do niej dostęp wszystko zagarniacie dla siebie aby wspomagać takich nieudaczników życiowych jak T. Ale dziś mnie zaskoczyłaś pozytywnie wstałeś przed 9 rano
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Naprawdę myślisz że te Twoje komunistyczne wypociny ktoś traktuje poważnie? No jeszcze gdybyś był przejrzysty finansowo zaradny życiowo miał jakieś osiągnięcia życiowe sukcesy zawodowe ale ktoś kto nic w życiu nie osiągnął poucza innych typowy lewak
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Jelonku, ja niemal codziennie od 6:30 jestem na nogach [ty myślisz, że np. te memy to same się robią?:)], tyle że mam lepsze rzeczy do roboty, niż użeranie się ze smutnymi prawackimi trollami na PortElu od rana:)Jednakowoż cieszę się, że się cieszysz - śmiech to zdrowie jest więc szansa, że i prawicy przybędzie od niego rozumu oraz odnajdą wreszcie jej wyznawcy ludzkie odruchy i wrażliwość społeczną natenczas:)#PowerToThePeople! #PiSPOjednoZło #IkonowiczRPO! ✊🚩 Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Lewica pokazała jak potrafi rządzić np. Rosja, Wenezuela, Kuba, Korea płn. Tylko potrafią zniszczyć i swoich ustawić. Nigdy więcej w Polsce.
  • RobertKoliński Nigdy więcej, to w Polsce faszystów nie będzie - pójdziecie siedzieć, już niedługo:)⚡ #NoPasarán! 🚩 Hashtagi: #antyfaszyzm, #patoprawica, #ONRtoZbiorZer, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Chciałbyś de. .. lu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - A Ty jelonku chyba za wysoko chciałbyś się wspiąć dzięki swojej głupocie ale uważaj bo upadek będzie bardzo bolesny a bądź pewny że będzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-03)
  • @RobertKoliński - Kto w dzikich latach 90tych rządził w Elblągu ? Według mnie lewica. Starsi koledzy towarzysza K. Jak mogli to zrobić klasie robotniczej.
  • RobertKoliński W dzikich lata 90-tych Elblągiem rządzili neoliberałowie i styropiany - w kolejności: Gburzyński, Gintowt-Dziewałtowski, Słonina. Przy czym skład RM, to była w zasadzie praktycznie sama post-styropianowa i neoliberalne reakcja, zasiadająca w niektórych przypadkach tam (lub w sejmie)do dziś; cyt. "Wybory do RM Elbląga pierwszej kadencji odbyły się 27 maja 1990 r. Frekwencja wynosiła 36,2 proc. W 45-osobowej Radzie 35 mandatów zdobył komitet Obywatelski „Solidarność”, 5 mandatów Stronnictwo Demokratyczne, 2 mandaty Społeczny Komitet Wyborczy Zawada, po jednym - Chrześcijańsko-Demokratyczne Stronnictwo Pracy, Elbląskie Towarzystwo Gospodarcze i Społeczny Komitet Wyborczy w Okręgu nr 4.Pierwsza sesja Rady odbyła się 7 czerwca 1990 r. "W kolejnych kadencjach wiele lepiej nie było, wystarczy przypomnieć "lewicę", która przegłosowała wraz z całą RM jednogłośnie patronat św. Mikołaja nad miastem, które przez prawie 800 lat żadnego patrona nie potrzebowało [hucpa i hańba!]. Tu oczywiście zgadzam się z dylematem internauty/ki i dołączam do pytania: - Jak mogli to zrobić klasie robotniczej?:)🚩 #KoniecEryDziadocenu Hashtagi: #elblag, #LewicaRazem, #SocRev, #ZrobmyNowaPolske!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2021-03-03)
Reklama