UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No pewnie. Pani rzecznik ma rację. I jednocześnie nauczyciel ma poprowadzić zajęcia programowe w świetlicy dla dzieci, które przyszły i zdalnie, dla tych, które zostały w domu. Moja żona jest nauczycielką, zarabia 2 tysiące miesięcznie i twierdzi, że nie jest to do wykonania. Ale rząd tak zdecydował, a samorząd klepnął. Dlaczego nie postawicie się okoniem w tej kuriozalnej sprawie?
  • Jak zarabia 2 tysiące i jej mało niech zmieni pracę, ferie, wakacje a im ciągle mało. Żeby Ci nauczyciele uczyć potrafili jeszcze, a to są gamonie. A tak a propos nie wieżę żeby tak mało zarabiała
  • RobertKoliński Też nie wieŻę, że ktoś kto w szkołę kamieniami rzucał może dziś mieć dobre słowo dla nauczycieli-dręczycieli:) Hashtagi: #UmreKiedyPrzezTeInternety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    RobertKoliński(2020-11-12)
  • Kuriozum, abstrakcja jak zwał tak zwał trwa od dawna. Lekcje po 30min i pozorowanie nauczania. Segregacja na tych walczących z covid i tych posiadających cywilny etat to dopiero jest abstrakcja. Lepsi i gorsi.
  • @RobertKoliński - Pan to chyba nie ma nic do roboty, ciągle Pan wszystko komentuje. Nie pozdrawiam.
  • RobertKoliński Na lockdownie jestem, a i z ludem skonsultować się w różnych sprawach lubię, to i sobie czasem w internetach pokomentuję; )Tym bardziej, że artykułów i komentarzy pisanych z perspektywy pracowniczo-ludowej ze świecą dziś szukać; taki już ze mnie pozytywista:)A ja i owszem, zdrowia życzę:) Hashtagi: #PracaUpodstaw, #pozytywizm, #lewica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2020-11-12)
  • Jak można nazywać kogoś gamoniem, jeśli nie ma się podstaw, powtarzam podstaw ortografii. Wieża to może być np kościelna. Ja tracę wiarę w ludzi. .. czytając takie babole. Do książek g. .. .. u.
  • Co ma wieża do zarobku ehehehehehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gościu(2020-11-12)
  • Nie popłacz się czasami kolego z tego wszystkiego haha,
  • Żal, bo żona słabiutko zarabia hehe
  • Głosuj na PiS to da żonie tyle podwyżki, że nie będziesz miał co z kasą robić. Pozdrawiam minister edukacji
  • Trać wiarę trać, ważne pewnie że wieRZysz w Pinokia i jego ekipę haha
Reklama