UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polska służba zdrowia to takie dno że nie życzę nikomu żeby musiał z tych "usług" korzystać. Ludzie muszą organizować na mediach społecznościowych różnego rodzaju zbiórki pieniędzy na prywatne leczenie bo gdyby musieli czekać to by się nie doczekali albo się okazuje że takiego rodzaju zabiegi są nierefundowane. Patologia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    16
    Arczij(2022-08-10)
  • @Arczij - Proponuje leczenie w Anglii lub USA, zobaczysz wówczas co to jest patologia w leczeniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    karolina 128(2022-08-10)
  • @Arczij - Polscy lekarze są bardzo dobrzy. Niestety większość wyjeżdża
  • Jasne, tak sobie wmawiaj :). Choc nie uogolniam pewnie dobrzy i bardzo dobrzy tez sa, ale jest tez mnostwo miernot, szczególnie w pierwszym kontakcie. Przyklad z covidem..... bliska mi oosoba byla chora, pierwszy lekarz powiedzial ze to starosc, drugiemu musialem powiedzic ze ma niską saturacje wtedy wrecz sie ucieszyl i wyjął pulsoksymetr. Wczesciniej po minie widziałem ze nie wie co zrobić. To swiezy przykład, ale mam ich wiecje w ktorym lekarz zleca badanie dopiero jak mu sie zasugeruje ze moze by zbadac.... I to nie sa przypadki od jednego lekarza. U nas nie robi sie badan tylko leczy na czuja.
Reklama