UWAGA!

SP 11 nagrodzona europejską odznaką jakości

 Elbląg, SP 11 nagrodzona europejską odznaką jakości
Fot. nadesłana

To, że elbląska Jedenastka jest pionierem w realizacji projektów międzynarodowej współpracy od dawna było wiadome, a to za sprawą realizowanych w szkole projektów w ramach Erasmus+ i eTwinning.

Dzięki ciężkiej pracy nauczycieli i uczniów SP 11, szkoła została doceniona tytułem eTwinning School, a jej nauczycielka została zaproszona na konferencję w Dublinie w maju 2019 roku, w gronie 11 nauczycieli z całej Polski. Następnie, realizacja projektu eTwinningland i intensywna praca czwartoklasistek: Natalki, Ali, Gabi i Wiktorii, zaowocowała elitarnym odznaczeniem krajowym czyli Odznaką Jakości dla nauczyciela i uczniów.

W ostatnich dniach Szkoła otrzymała wiadomość, która podnosi prestiż jej działań o jeszcze jeden poziom wyżej. Otóż, Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu otrzymała Europejską Odznakę Jakości za realizację, w poprzednim roku szkolnym, projektu eTwinningland. O taką odznakę się nie wnioskuje, zostaje ona przyznana projektom, których efekty plasują się na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo serdecznie gratulujemy uczestniczkom projektu: Gabrysi, Natalce, Wiktorii i Ali z klasy 5B. To ich ciężka praca i udział w każdym działaniu pozwolił na takie osiągnięcie "Jedenastce".

Magda Szyk-Wojtkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama