UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam komentarz do REDAKCJI, w sprawie wczorajszego wypadku i nie tylko, piszecie że sprawdzacie to co się komentuje, moim zdaniem puszczacie najgorsze z najgorszych, czy za biurkiem siedzi ktoś bardzo niekompetentny?! To co się czyta w tych niektórych komentarz to brak współczucia, zastonowienia się co się pisze, a tego się dobrze ne czyta (przynajmiej dla normalnych ludzi). Troszkę współczucia, to była młoda dziewczyna, której nie znaciei nie macie pojęcia co mogło tak na prawdę się stać, bo to może spotkać każdego z nas. Stracić kogoś bliskiego. Troszkę empatii
  • rozwiazanie jest proste, zamiast tylko lapek wprowadzic oznaczenie czerwony znacznik tak zeby czytajacy widzial ze komentarz jest ostry i go nie czytal i nie plakal jaka to krzywda mu sie stala po ludzie maja swobode mysli i wypowiedzi, myslozbrodnia na cenzurze jeszcze czego
  • Nie wiem jak brzmiały dalsze komentarze bo zostały już usunięte ale o ile kojarzę pierwsze były napisane że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków. Wg ciebie jest to obraźliwe i tylko frustrat za biurkiem to pisał? Samochód sam nie jechał, prowadził go kierowca. Za Elblągiem w tą pogodę kiedy jechała ta dziewczyna jechałam 20-30km/h bo tak mi się ślizgał samochód na zimowych oponach. Gdybym jechałam więcej pewnie bym tu już nie pisała.
Reklama