UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prace budowlane oczywiście zaczną się o 1 września żeby uczniowie CKZiU mieli "odpowiednie"warunki do nauki. To już tradycja tej placówki rozpoczynanie nauki razem z remontem (ostatnio po zniszczeniach popowodziowych całe wakacje był spokój a wiercenia i "zapachy"farb i lakierów rozpoczęły się wraz z nowym rokiem szkolnym)
  • CKU z Saperów przeniesiono na ten wygwizdów 2 lata temu i od tego czasu trwa tam nieustanny remont w ciągu roku szkolnego, jak nie adaptacja rękami uczniów pomieszczeń dla urzędu pracy, to ciągłe malowania i inne prace zakłócające naukę, może ktoś z departamentu się tym zainteresuje, chyba że w ogóle nie będzie już tam żadnych uczniów od nowego roku szkolnego, bo wszystko na to wskazuje.
  • To nic nowego, kilka lat temu jak jeszcze moje dziecko chodziło do gimnazjum nr 2 na ul. Robotniczej też cały wrzesień upłynął na nauce w warunkach remontu szkoły, jakby wakacji było mało na remonty. Remonty placówek oświatowych powinny zawsze zaczynać się z ostatnim dzwonkiem w roku szkolnym, a nie w sierpniu.
Reklama