UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Historia im tego nie zapomni "Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński. Jak niestrudzenie, dla dobra kraju, oddzielają ziarno od plew: siebie, nieskazitelnych i prawych, od prostaków, takich jak Janusz Gajos. " 493 2,2 tys.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Wojciech Mann-fan(2020-08-05)
 • @Wojciech Mann-fan - Tak, Janusz Gajos powiedział szczerą prawdę.
 • @Wojciech Mann-fan - A może tak bez polityki nienawiści. Temat artykułu dotyczy elbląskich szkół, CKZiU i eksperymentarium
 • "A może tak bez polityki nienawiści"- Ty, delikatniutki, to jest tylko krytyka. Nienawiść to była w Gdańsku (13 stycznia 2019). Pamiętasz?
 • Też uważam, ze takie słowa to żadna krytyka tylko sianie nienawiści, i zupełnie nie pasuje do tego artykułu
 • @Wojciech Mann-fan - Resortowe dzieci i ich rodzice nie mogą pogodzić się ze zmianą rządów w Polsce. Po raz pierwszy, odkąd PiS, a właściwie Zjednoczona Prawica głosami większości wyborców przejęła władzę w Polsce czuję, że Polska jest wolna. W końcu ostatnie zgliszcza PRL mogą zostać unicestwione. Ktoś, kto odrobinę interesuje się współczesną historią - oglądał filmy dokumentalne dot. np. rozmów w Magdalence, Okrągłego Stołu, to wie, kto rządził Polską do czasów PiS. Dodatkowo wystarczy prześledzić, kto dorobił się na prywatyzacji majątku państwowego. Resortowe dzieci płaczą, że tracą wpływy. Z dziada, pradziada siedzieli przy korycie, to teraz mają problem.
Reklama