UWAGA!

W SP 14 ruszyła szkolna telewizja

 Elbląg, W SP 14 ruszyła szkolna telewizja

„Czternastka TV” - pod taką nazwą w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu rozpoczęła swoją działalność szkolna telewizja.

Już w sierpniu odbył się casting na redaktorów, który wygrały Marta i Amelia. Na kanale YouTube Czternastka TV ukazują się cyklicznie materiały filmowe dotyczące działalności szkoły, reportaże, wywiady, sondaże, relacje z ciekawych miejsc i wydarzeń na terenie miasta, w których biorą udział uczniowie „Czternastki”. Nad realizacją kolejnych odcinków czuwają nauczyciele: Włodzimierz Wawro, Patrycja Machelska i Beata Mazurowska.

W planach szkolnej telewizji jest stworzenie profesjonalnego studia wiadomości oraz wyposażenie go w specjalistyczny sprzęt. W SP nr 14 prowadzone są również zajęcia pozalekcyjne, podczas których uczniowie klas VI-VII mogą rozwijać swoje zainteresowania dziennikarskie i medialne, wykorzystując technologie informacyjno-komunikacyjne. Poznają podstawy fotografii, uczą się nagrywania, kadrowania oraz montażu filmów. Wkrótce będą mogli się sprawdzić i zademonstrować swoje umiejętności podczas nagrań nowych odcinków szkolnej telewizji.

Czternastka TV opublikowała już sześć materiałów filmowych dostępnych na szkolnym kanale YouTube Czternastka TV. Zapraszamy do oglądania i subskrypcji naszego kanału, gdzie będą ukazywały się kolejne odcinki, a młodym redaktorom życzymy wytrwałości, wielu pomysłów oraz udanych realizacji!

Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama