UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wypowiedzenia nie równa się odejścia. Wielu nauczycieli rezygnuje z pracy a mają umowy czasowe. Te osoby nie składają wypowiedzeń, a jest ich naprawdę sporo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    8
    Nick23(2022-07-14)
  • @Nick23 - Do Nick123- sporo też jest nowych podań. Nie znam nauczyciela, który by odszedł z zawodu, ponieważ są leniwą nacją i nie chcą pracować fizycznie lub w korporacji - bo tam mogą być rozliczani z pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    73
    Gość 456(2022-07-14)
  • @Gość 456 - A ja znam wielu... zapraszam do szkoły zobaczyć, jak są rozliczani nauczyciele i szybko wróci Pan/Pani do swojej korporacji. Najłatwiej pisać jak się nie zna sytuacji, gadać byle gadać. Życzę więcej radości i życzliwości dla innych. Miłego dnia
  • @Gość 456 - Ojej jaka ty masz rozlegla wiedze. Nic tylko pozazdroscic, bo zapewne jestes nie tylko wszechstronnie wyksztalcony ale tez i niebywale pracowity xd
  • @Gość 456 - Leniwy nauczyciel przedszkola, który jest odpowiedzialny za życie i zdrowie 25 dzieci... często musi mieć oczy do okoła głowy. Osoby, które tak piszą nie wiedzą jaka to odpowiedzialność, a oprócz pracy z dziećmi jest też współpraca z rodzicami, która bywa różna. Nie wiem jak można tak określić nauczyciela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    54
    2
    Czytelnik123r56(2022-07-14)
  • @Gość 456 - Nie znasz, bo nie jesteś nauczycielem. Ja znam i to 7 osób na przestrzeni 2 lat - założyli własne firmy i do służb mundurowych; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    Nick23(2022-07-14)
  • @Gość 456 - Albo glupi, albo po prostu nie masz pojęcia, co piszesz. Idz do szkoły pracować, mnóstwo nauczycieli na zdrowotnych, zobaczysz, jaki to miod i czy można być tu leniwym. Kolejny matol wydał opinie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Dominikus(2022-07-15)
  • @789 - Zapraszasz??Tp znajdź wolny wakat, kolego!!
  • @Gość 456 - Widzę, że kolejny "zmafca" się znalazł.. Masakra.
Reklama