UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PWSZ w Elblągu 1500 studentów, 18 kierunków. Uniwersytet Gdański 23 969 studentów, 89 kierunków. .. .Chyba więcej już pisac nie trzeba.
  • A co Ty porównujesz Elbląg do Gdańska? xD Elbląg nie jest w ogóle miastem uniwersyteckim, elbląskie uczelnie raczej ściągają ludzi z najbliższego powiatu, aniżeli skądś dalej.
  • Takie komentaże jak Twój są takie żenujące że aż przykro. Co Ty porównujesz Gdańsk do Elbląga ? To ja napiszę że w Londynie jest jeszcze więcej studentów i więcej kierunków. Aż mi się wulgaryzmy cisną na usta jak czytam wypociny takich miernot jak Ty.
  • Politechnika to uczelni akademicka, PWSZ jest uczelnia regionalna i przede wszystkim praktyczna, ktora przygotowuje do zawodu. Uczelnia akademicka uczy inaczej i jest w trojmiescie. Tam mieszka jednak więcej osób
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Gość2(2021-05-28)
  • Ku. .. człowieku Londyn porownujesz hahahaha no bez jaj. Gdańsk jest bliżej. Każdy myślący pojedzie uczyć się do Gdańska bo po szkole ZNAJDZIE PRACE w swoim kierunku. Będąc tam ma już łatwiejszy start w przyszłość. Nie to co u nas. Łapa w dół ode mnie za brak logicznego myslenia Hashtagi: #Atrabata
  • Princeton university 9 tys studentów, unwerstet gdański 23 tys. Princeton pierwsza trójka w najbardziej prestiżowych rankingach swiata, UG od samego początku jego istnienia nie odnotowany ani razu, mimo że na liście jest kilka tys uczelni. Tyle w temacie jakości ug
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Gosc123(2021-05-28)
  • KomentaŻ ? Aż mi się wulgaryzmy cisną na usta jak czytam takie wyrazy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Kassia(2021-05-28)
Reklama