UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Myślę, że za naprawę 20 tyś nie jego, bo ubezpieczalnia nie wypłaca alkoholikom, narkomanom, i tego typu Zombi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Zbyszek z Uzezpieczalni(2020-03-31)
  • @Zbyszek z Uzezpieczalni - Jeszcze lepszy numer. .. Wszyscy w Elblągu i okolicach złapani za jazdę po pijaku muszą przejść obowiązkowo badania wątrobowe w Olsztynie. Większość tych badań nie przechodzi. I prawka nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    ksamol(2020-03-31)
  • @Zbyszek z Uzezpieczalni - 20 000 PLN ? Widać, że nie masz nic wspólnego z ubezpieczalnią. Ja to wątpię, czy w 50 000 PLN się zmieści, zobacz jakie to są uszkodzenia: zderzak, grill, lampy, chłodnice, czołówka, poduszki czujniki parkowania zapewne, maska, błotnik, felga, zawieszenie. Do nowych samochodów części są po prostu drogie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Anonimek1(2020-03-31)
  • @Anonimek1 - To co wymieniłeś to pestka, tam trzeba całą ćwiartkę wstawiać albo solidnie na ramie wyciągać, bo widać, że w podłużnice dostał. To auto to już złom
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ploterek(2020-03-31)
  • @Ploterek - Ploterek masz rację, ja tylko chciałem uświadomić co niektórym, że naprawa nowych aut jest droga, a ta wycena te 50 000 PLN to tak na "oko"o ile nie będzie to robione w ASO, bo tam to zapewne wyjdzie całka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Anonimek1(2020-03-31)
  • @Anonimek1 - Baranku. Był po spożyciu alkoholu a to wyklucza wypłatę odszkodowania z AC, będzie bulił sam. .
  • @Ploterek - Przypominam że fabryczna technologia naprawy nadwozia nie przewiduje naprawy warstwowo zbudowanych elementów stref zgniotu a jedynie ich wymianę na nowe i to przy pomocy specjalistycznego sprzętu do cięcia spoin i ich ponownego łączenia. A podłużnice są właśnie jednymi z takich elementów.
  • A czy ja napisałem, że dostanie odszkodowanie z AC ? Napisałem o koszcie naprawy, że to na pewno nie wyjdzie 20 000 PLN nawet u przysłowiowego "Pana Kazia"w garażu, bo same części będą o wiele więcej kosztowały. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Anonimek1(2020-03-31)
  • @Anonimek1 - drugiego calego podstawi
  • Polacy potrafią obejść tą technologię :D Co za problem wyciąć ćwiartkę i wspawać nową? Ja wiem, że tak się nie powinno robić, to niezgodne ze sztuką, bezpieczeństwem itd, ale tu jest Polska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ploterek(2020-04-01)
Reklama