UWAGA!

A kalendarz 2013 wygląda tak…

 A kalendarz 2013 wygląda tak…

Kolejny raz postanowiliśmy wydać kalendarz ścienny, którego główną ozdobą są zdjęcia wykonane przez naszych Czytelników biorących udział w konkursie „Fotka miesiąca”. Każda karta kalendarza odkrywa urodę regionu, prezentując to, co w „naszej małej ojczyźnie” najpiękniejsze.

Konkurs „Fotka miesiąca”, prowadzony od jedenastu lat na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, cieszy się ogromną popularnością. Dlatego już po raz czwarty z myślą o naszych Czytelnikach postanowiliśmy stworzyć ten wyjątkowy kalendarz.
       Spośród 1042 zdjęć zgłoszonych do konkursu w minionym roku, wybraliśmy trzynaście, naszym zdaniem, najciekawszych i jednocześnie spełniajacych surowe wymagania "do druku". Przedstawiają one nie tylko piękno regionu, ale także prezentują walory turystyczne i możliwości rekreacyjne Elbląga i okolic.
       Autorami fotografii wykorzystanych w kalendarzu są: Paweł Bożek, Robert Korsak, Marcin Krasowski, Arkadiusz Ławrynowicz, Krzysztof Ochendowski, Łukasz Sienkiewicz, Adam Widowski, Jacek Zylbert. Wirtualną wersję kalendarza można obejrzeć i pobrać, klikając na ten link.
       Kalendarz „Fotki miesiąca” można również wygrać w konkursie FotoreportEl stycznia 2013. Zapraszamy do zabawy!
       Przy okazji serdecznie zapraszamy Czytelników portElu i wszystkich miłośników naszego regionu na wernisaż konkursu „Fotka miesiąca", który odbędzie się we wtorek, 12 lutego o godzinie 18, w holu CSE Światowid. 
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)