UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polska jest jednym krajem unijnym, gdzie pracujących obcokrajowców traktuje się lepiej niż nas. Pracodawcy mają profity finansowe związane z zatrudnieniem i zakwaterowaniem ludzi z Ukrainy,a oni z tego tytułu mają zakwaterowanie GRATIS. Pracodawca i tak od państwa dostanie więcej niż na nich wyda. I o ile ja w sektorze budowlanym dostaję po przysłowiowym tyłku z tego tytułu indywidualnie, to jak zapewniają bezpieczeństwo na basenach w Gdańsku Ukraińcy, którzy szkolenie składające się z trzech etapów przechodzą w kilka dni ( normalnie powinno trwać TRZY Tygodnie) i pracują po 12-16 godzin dziennie. Ale nie ścina się głowy posłańcowi. Chore Państwo Polskie na to pozwala, a łapczywi pracodawcy bezczelnie to wykorzystują. I najlepiej nam ambitnym Polakom wciskać bajki, które są przez wielu łykane, że nie ma ludzi chętnych do roboty, a pracy jest pod dostatkiem. Bajzel na kółkach.
  • Zdziwiony byłem, że za szczerą prawdę dostałem tyle minusów. Ale przecież tu lud znad Dniepru i wschodnich Karpat ma swoją drugą ojczyznę. Upssss.
  • Czego chcesz ?! Jedź na zachód i bądź lepszym budowlańcem za Euro Funty co tam chcesz. GW borią Ukraińców fachowców chyba odbiory idą najwyżej poprawki się zrobi. Ukraiński zaciąg w dużych i małych firmach. Ekonomia chłopie się kłania.
Reklama