UWAGA!

Akcja Lato?

Tegoroczne lato nie zapowiada się, niestety, interesująco ani dla dziecka, ani dla dorosłego, którzy będą musieli spędzić je w Elblągu.

Lukę w "artystycznych" lub choć "kulturalnych" wydarzeniach będzie próbowała wypełnić, przynajmniej po części, "Akcja Lato". Taki tytuł nosi cykl czterech popołudni i wieczorów, które odbędą się na Bulwarze Zygmunta Augusta i na podzamczu Muzeum w Elblągu.
     Pierwsza impreza odbędzie się w najbliższą sobotę na Bulwarze. O godz. 15 rozpocznie się tam spektakl dla najmłodszych pt. "O Szewczyku Kopytko i Kaczorze Kwak". Później, około godz. 16, z programem "Kabaret jest dobry na wszystko" wystąpi kabaret Pod Spodem; po nim odbędzie się turniej rodzinny i koncert grupy "Coctail" oraz Andrzeja Rybińskiego.
     Kolejne festyny odbędą się dopiero 20 lipca, 8 sierpnia i 31 sierpnia. Wśród wykonawców pojawić się mają: Majka Jeżowska, Gang Marcela i Leszcze. Będzie także można - 8 sierpnia - obejrzeć spektakl "Dzieła wszystkie Szekspira".
     Organizatorem "Akcji Lato", na którą pieniądze przekazał Urząd Miejski oraz sponsorzy, jest Teatr Dramatyczny.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Smutno będzie w Elblągu. A WOK wolał wyjechać do innego województwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin z W-M(2002-07-03)
 • Elblążanin z W-m??????? Żaden elblążanin nie jest ani z Warmii, ani z Mazur.
 • Dziwicie się WOK-owi? No cóż... Z pustego i Salomon nie naleje. Za pieniądze ze świecącej pustką kasy Urzędu Miejskiego można "wyczarować" jedynie takie "pożal się Boże" smęty, jak zapowiadana na tegoroczne wakacje Akcja Lato.
 • a moim zdaniem będziecie mogli częściej chodzić do kościoła i więcej na tacy zostawicie, potem księża w akcie łaski wybudują nam jeszcze jeden albo i nie jeden kościół bo wg nich tego nie za wiele. Apeluję więc nie jeździjmy nad morze ani nad jeziora dajmy na tace w końcu w Elblągu mieście czerwonym brakuje przecież kościołów , dajmy kasę na dzwony na każdej wieży coby nas piękne odgłosy budziły już od rana każdego dnia nie tylko w niedzielę , rządajmy powołania kapelanów pracy którzy msze poranne w intencji pracy odprawiać będą , coś mi to przypomina ... e nie to moja chora wyobraźnia przecież kościół jest bez skazy i taki biedny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ferdynand Kiepski(2002-07-04)
 • A EB sponsoruje Jarmark w Gdansku... szkoda, ze nie pamietaja w jakim miescie zyja... Co do kosciolow - racja, potezny sie buduje Nad Jarem, kolejny na Grunwaldzkiej, jeszcze jakies?
 • i jeszcze jeden kościół na Wyżynnej budują.
 • Jeżeli Teatr wyspecjalizował się w bulwarowej kulturze to jaki będzie teatr po wakacjach.? Jeżeli to ma być taka atrakcja jak na Dni Elbląga to może lepiej żeby za miejskie pieniądze księża robili parafiadę. Też nie potrafią, ale mają więcej chęci i czasu..
 • ten Kosciol nad Jarem buduja juz ponad 1o lat..
 • Ten przy Grunwaldzkiej też już budują 10 lat.
Reklama