UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak porównać mężczyznę i kobietę ? Czy to że w 100 w otwartym rankingu szachowym jest tylko jedna kobieta świadczy o upośledzeniu logicznego myślenia ? Demokracja to taki ułomny system w którym każdy ma prawo głosu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    37
    Kasparow(2020-11-28)
  • @Kasparow - Żaden z Ciebie Kasparow i umysł u Ciebie nie tęgi skoro nie wiesz dlaczego tak jest. Pewnie gender też Ciebie przeraża i nie rozumiesz dlaczego od małego należy wychowywać dziewczynki w przekonaniu o tym że mogą w przyszłości osiągnąć wszystko czego pragną.
  • @Kasparow - Bo szachy są nudne. Kiedyś miałam epizody grania i zdarzało mi się wygrać z bywalcami kółek szachowych, ale ten "sport"był dla mnie tak nudny, że zdawał się być stratą czasu. Poszłam więc w kierunku innych intelektualnych aktywności. Może szachy to domena introwertyków, a kobiety z natury są bardziej towarzyskie, społeczne, chcą zmieniać świat, dlatego rzadko grają w szachy, zajmują się modelarstwem, zegarmistrzostwem itd. ?
Reklama