UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Tomaszu Stężała. Kupiłem tą książkę w punkcie sprzedaży którą prowadzi Pański Ojciec koło ronda o które rozpoczął się bój " prawdziwych" i " nie prawdziwych Polaków, czy nazwać je " Wyklęte " , " Pokropione" , czy " Normalne" czyli " Przesiedlonych i Wypędzonych" jak ja proponuję. Chciałbym aby Pan jako historyk zabrał Pan głos właśnie w tej sprawie. Nie powinien Pan zarzucać Portelowi że zamieścił zdjęcia Pańskiej książki, gdyż była ona ciekawą ilustracja do czasów o których piszę w felietonie i jednocześnie darmową reklama Pańskiej książki. Chyba że Pan zmienił poglądy z tych które zawarł w swojej książce i uznaje Sowieckich Aliantów którzy weszli do Elbinga jako armię podobną do band UPA. Myślę, że Pański Dziadek, a mój Ojciec Chrzestny nie zareagowałby tak jak Pan. Zdjęcie do felietonu zamieściłem sam, także gdyby Pan chciał skierować sprawę do sądu to pozew proszę kierować na mnie. Pozdrawiam Sławomir Jerzy Czerniak - autor felietonu.
  • Żałosna wypowiedź, podobnie jak i cały felieton. .. kogóż to ś. p. Pan Generał miałby do Chrztu Św. podawać, to jakaś tragiczna pomyłka. Do diabła z takim podziękowaniem i okazywanym szacunkiem. Wstydź się człowieku!!! Pociesz mnie jedynie myśl, że to chyba nie Czerniak z ul. Chocimskiej, z którym w latach 50-tych chodziłem do pobliskiej szkoły podstawowej.
  • Pani Sławomirze. Nie zgadzam się z Pańskimi poglądami na owego " Alianta" . Sowieci byli aliantem USA i Wielkiej Brytanii, ale to w jaki sposób zachowywali się na terenie Polski, w stosunku do sojusznika (AK, BCh, NSZ, itd) oraz cywili odbiera im tą nazwę. Mógł Pan użyć do ilustracji jakiegokolwiek zdjęcia, ewentualnie zapytać o zgodę na użycie mojej książki. Mógł też Pan po prostu napisać, że książka przekazuje wiedzę na temat zagadnienia ale nie jest ilustracją Pańskich poglądów. I tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    TomaszStężała(2014-02-06)
Reklama