UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na innej stronie pisali, że uderzyła w niego przyczepa kempingowa, którą holował. Mimo wszystko nie zmienia to tego, że i tak zginął człowiek, młody człowiek (w moim wieku )tyle życia miał przed sobą :( Niestety nie znamy swojego dnia ani godziny. ..
  • Jaki tam młody, dorosły czlowiek.
  • A młodość nie kończy się wtedy gdy zaczyna się dorosłość.
  • "młody człowiek (w moim wieku)"mowa o latach, np poznajesz dziewczyne 18 lat i druga 35 lat, i powiesz o tej drugiej ze jest mloda ? Ok nich bedzie ale to co innego niz ta 18stka. Inna bajka. Nikt mi nie powie ze czarne jest biale. Ta druga jest prawie dwa razy starsza, to tak jakby zamienic jedna 35tke na dwie 18stki. Robi roznice.
  • Przepraszam a Ty pytasz dziewczynę o wiek jak ją poznajesz? Jeśli tak to nie masz za grosz taktu. Moja córka ma 15 lat, ja mam 40 lat, a moja mama ma 60 lat i wszystkie trzy czujemy się młodo. Dla 18 latka będę za stara ale dla osoby w moim wieku będę młoda. Nie wiem ile Ty masz lat ale po Twojej wypowiedzi twierdzę, że nie przekroczyłeś nawet 20-stu lat.
  • sorry ale dzisiejsze 18 nastolatki wygladaja starzej od 35 :/, to o czym ty mowisz ?
  • @annaT - nie ważne ile on ma lat, wyobraźni i rozumu za grosz
  • mowa o młodosci organizmu a nie ze ktos sie czuje mlodo, zginal dorosły czlowiek, tyle mialem do sprostowania, mozecie mnie ocaniac na mniej niz 20 lat a i tak nie zmieni to tego czy jestem stary czy mlody, takie zaklinanie rzeczywistosci, a potem baby leca do kosmeyczki poprawic nos usta botoksem albo sobie cycki porpawic zeby cuc sie mlodo tylko ciezko sie ruszyc z lozka i oderwac nos od facebooka
  • a 35 wygladaja jak ?, na 102 ?. .. lata to juz nekrofilia
  • roczek i 6 lat tez robi roznicę steku bzdur.
Reklama