UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Autoriada w czwartek

 
Elbląg, Autoriada w czwartek
fot. WS (arch. portEl.pl)

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego 12 czerwca organizuje III Elbląską Autoriadę. Impreza odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Karowej 1 w Elblągu o godz. 10.00 (na płycie lodowiska).

Autoriada to turniej z zakresu Edukacji Komunikacyjnej. Wezmą w niej udział dzieci 5-8 letnie z placówek realizujących Przedszkolny Programu Edukacji Komunikacyjnej AUTOCHODZIK, zaprosiliśmy także Przedszkole Specjalne przy SOSW NR 2 w Elblągu, Przedszkole z grupami integracyjnymi Nr 19 oraz Miejskie Centrum BRD Nr 3 mieszczące się przy SP Nr 15 w Elblągu.
       Ideą turnieju jest propagowanie Edukacji Komunikacyjnej już od najmłodszych lat. Celem tej edukacji jest kształtowanie pożądanych nawyków bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się po drogach.
       Wprowadzamy dziecko w życie najbliższego środowiska i otoczenia, uczymy rozpoznawania obiektów, miejsc, sygnałów, dźwięków i barw oraz właściwego zachowania się na drodze.
       Przygotowujemy dziecko do bezpiecznego, kulturalnego i partnerskiego zachowania się dziecka w charakterze pieszego, rowerzysty, kierowcy.
       Zapraszamy do obejrzenia zmagań maluchów oraz zachęcamy do propagowania tej idei wśród rodziców i nauczycieli.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama