UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I co?, a nie mówiłem, że będzie w naszym mieście tylko gorzej. A przecież nie jestem jakimś tam jasnowidzem. Jak nie przymierzając Pan Jackowski, który już przewidział, że lato będzie wyjątkowo upalne. I będzie trwało przynajmniej do jesieni. Ale tak sobie myślę a zdarza mi się to wyjątkowo rzadko, że jest i naszym mieście osoba przy której jasnowidz Jackowski powinien schować się do myśiej dziury. Bo po pierwsze nie zna Gandiego i nie ma zielonego pojęcia, jakim dobrym kandydatem na prezydenta naszego kraju jest francuzko - jezyczny Pan Trzaskowski. Zwany od swoich niekonwencjonalnych gestów "Rafał nie liczący się z groszem "A dokładniej z dwudziestoma groszami. Ale zostajewmy tego co, to zmienić chce oblicze TVP, IMOwyrzucając wszystkich z roboty. W tym ulubioną przezemnie Panią Dorotę. Matkę czworga dzieci, nie licząc męża. Skandal. Tak nie postępują nawet najwięksi tyranii. Bo po pierwsze, zawsze coś w tyranizowaniu innych wynika korzystnego. Napoleon tyranizujc Egipt stworzył naukę, zwaną egiptologią, ten od Mongołów kradnąc Chińczykom papier i proch upowszechnił go na świecie. Itp, itp. .. Zatem zasadne jest pytanie, a co po sobie zostawić zamierza Pan Rafał i nie jest to, pytanie retoryczne. Bynajmniej. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    mieszkaniec.(2020-05-22)
Reklama