UWAGA!

Bądź na językach

Trwają zapisy na kursy języków obcych dla bezrobotnych.

Jak informowaliśmy, trzy miesiące temu naukę języka angielskiego rozpoczęła pierwsza grupa elbląskich bezrobotnych. Kursom patronuje posłanka Joanna Sosnowska, organizatorem jest elbląski Ruch „Niezależna Inicjatywa Europejska”. Teraz trwają zapisy do nowych grup dla początkujących. Osoby bezrobotne uczyć się mogą języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Zapisy i informacje – w Centrum Pracy i Pomocy przy ul. Bema 54, numer tel. 236 72 91 lub 237 41 45. Odpłatność za miesiąc nauki wynosi 25 złotych. Pozostałe koszty materiałów dydaktycznych, wynajmu sal i pracy lektorów ponoszą organizatorzy przedsięwzięcia.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ...czy to zart? moze groteska?
 • ciekawe kto wykłada? Czy może p. Marcin Pychyński? JEzeli tak to idę w ciemno
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczeń(2003-08-19)
 • przeciez i tak nic sie naucza bo beda to bardzo liczne grupy strata czasu i pieniedzy!!!!!!!!!
 • Dla kogo strata, dla tego strata :-) Jest pare mln w budzecie na walke z bezrobociem to sie troche mozna oblowic. Sam sie zastanawiam nad zorganizowaniem kursu obslugi miotly sprzatajacej. 20zl od bezrobotnego + 1000zl z funduszu walki z bezrobociem dofinansowania.
 • Ruch "NIE" który instnieje tylko na papierze i w osobie przewodniczącego musi w jakiś sposób kosić kasę, a to dobry system.
 • Proponuje pieniądze na dofinansowanie tego kursu i podobnych przeznaczyc na zakup urządzeń (maszyn ) w firmach które mają pomysły i zbytna swój wyrób.To da gwarancję zatrudnienia, i zysk właścicielowi , i podatki i Vat itd. Gwarantuje że nikomu z tych co chodzą na ten kurs , nie pomoże on w uzyskaniu pracy !!!! Potrzebny tylko kwit do CV .Proponuje odpowiednie "certyfikaty " nabyć na rynku za 30 zł. Prawda że taniej ? Mogę sam wystawić taki certyfikat ....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojtek(2003-08-22)
Reklama