UWAGA!

Bądź szefem, który doskonale zarządza swoim zespołem

 Bądź szefem, który doskonale zarządza swoim zespołem

W piątek, 17 stycznia w godz. 9-12 w Elbląskim Parku Technologiczny, ul. Sulimy 1 w Elblągu odbędzie się pokazowy warsztat pt. "Bądź Szefem, Który Doskonale Zarządza Swoim Zespołem”. Jeśli więc chcesz przekonać się, czy i co warto zmienić w sposobie swojego zarządzania oraz zwiększyć świadomość w tym obszarze, przyjdź na tę prelekcję!

  • Zastanawiałeś się kiedyś, jakim jesteś Szefem?
  • W jakim stopniu koncentrujesz się na potrzebach zespołu, a w jakim na osiąganiu celów firmy?
  • Czy wiesz, jak odpowiednio komunikować zmiany i ustalać reguły w zespole?
  • A może czujesz, że pewne obszary wymykają Ci się spod kontroli?

Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to spotkanie jest dla Ciebie! Będzie ono miało formę warsztatu, podczas którego zdiagnozujesz swoje mocne i słabsze strony w zarządzaniu zespołem, a także dowiesz się, jak pracować z podwładnymi, by wzrosło ich zaangażowanie.
       Dzięki zdobytej wiedzy Twoja praca z zespołem stanie się zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca i przyjemna!

        

Warsztat został przygotowany na podstawie pojawiających się pytań i trudnych sytuacji, którym czoła stawiają nasi Klienci, a więc prawdopodobnie i Ty. Pomogliśmy już setkom firm, skorzystaj z naszego doświadczenia!

 

Prelegent

Krzysztof Wilczewski - doradca biznesowy. Trener biznesu, coach, rekruter. Od 7 lat pomaga innym w praktycznym rozwoju kompetencji miękkich, sprzedażowych i menadżerskich. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Gdańskiego. W branży finansowej i sprzedażowej działa od ponad 14 lat. Współpracował m.in. z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce pełniąc funkcję Szefa Zespołu Trenerskiego. Prowadząc projekty doradcze przyświeca mu jeden cel: inspirować do rozwoju, okraszając to entuzjazmem, zaangażowaniem i szczyptą dobrej zabawy. Pasjonat dobrej książki o rozwoju osobistym i aktywności sportowej, szczególnie koszykówki. Na stałe mieszka w Elblągu, ale pracuje w całej Polsce. 

 

Planowana agenda

9.00 – 10.15 - I blok szkoleniowy

10.15 – 10.45 - przerwa networkingowa wraz z poczęstunkiem

10.45 – 12.00 - II blok szkoleniowy

 

Będzie to także doskonały czas, aby posłuchać doświadczeń innych przedsiębiorców, menadżerów w zakresie Zarządzania Zespołem oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Szkolenie jest bezpłatne.

 

Szczegółowe informacje i zapisy  na stronie: https://evenea.pl/event/bs-zarzadzanie-elblag/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/557456034799733/

Link na mojej stronie internetowej: https://elblag.personia.pl/295-2/

 

----- artykuł sponsorowany ----

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie