UWAGA!

Bajki po polsku i angielsku

W ostatnim tygodniu ferii w Bibliotece Elbląskiej znani elblążanie czytają książki najmłodszym.

Jak już informowaliśmy, jest to część akcji "Czytamy dzieciom po polsku i po angielsku" organizowanej przez Szkołę Języków Obcych JDJ Bachalski oraz Fundację Edukacyjną Bachalski. Dzisiaj literaturą dziecięcą czytał dyrektor Biblioteki Elbląskiej Jacek Nowiński.
     Akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. By posłuchać bajek mogą one przychodzić do Biblioteki Elbląskiej codziennie do piątku 27 lutego w godz. od 10.00 do 12.00. Literaturę w języku polskim prezentować będą: Mirosław Siedler, dyrektor Teatru Dramatycznego, Piotr Kajmer, fotoreporter "Dziennika Elbląskiego", Jerzy Szyłak z Uniwersytetu Gdańskiego oraz poseł Witold Gintowt-Dziewałtowski. Bajki w języku angielskim przeczyta lektor Marcin Pychyński.
     Oprócz czytania książek w bibliotece na najmłodszych czeka wiele innych atrakcji, m.in. konkursy z upominkami, gry, quizy, naukę języka angielskiego poprzez zabawę "z angielskim na wesoło".
     Bezpłatne wejściówki na "czytanie" można odbierać w siedzibie Szkoły Językowej JDJ Bachalski Partner przy ul. św. Ducha 3-7 (wejście od Zamkowej).
     
     O innych propozycjach spędzenia wolnego czasu podczas tegorocznych ferii przeczytasz w artykułach: Filmy za jeden uśmiech, Ferie ze Światowidem, Ferie z harcerzami, Twórczy trening, Na ferie do szkoły, Na ferie, Jar na ferie
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama