UWAGA!

Balet w Broadwayu

2007-02-24
15:04
Elbląg, Balet w Broadwayu

Szkoła Tańca Broadway zaprasza na pierwsze w Elblągu zajęcia baletowe dla dzieci, które poprowadzi doświadczona instruktorka ze Szkoły Baletowej w Gdańsku.

Do tej pory, aby skorzystać z lekcji baletu, trzeba było wyjeżdżać poza Elbląg. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych elblążan, Szkoła Tańca Broadway od marca rozpocznie warsztaty baletowe dla dzieci powyżej 8 lat.
     Elbląska Szkoła Tańca Broadway znana jest z tego, że współpracuje z najlepszymi instruktorami różnych form tanecznych. Kontynuując tę tradycję, postanowiła zaprosić do współpracy jedną z najlepszych instruktorek baletu klasycznego w Polsce.
     Iwona Kierat-Łukasik ukończyła Bytomską Szkołę Baletową, studiowała pedagogikę i choreografię w Instytucie Kultury i Sztuki w Petersburgu, a następnie pracowała jako tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze, Śląsk oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 1997 r. pracuje jako pedagog w Szkole Baletowej w Gdańsku.
     Zajęcia baletowe kształtują sylwetkę, podnoszą umiejętności ruchowe i taneczne, przez co są doskonałą formą przygotowania technicznego do różnych form tanecznych. Pierwsze warsztaty baletowe odbędą się 10 marca o godzinie 11 w siedzibie Szkoły Tańca Broadway mieszczącej się przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 marca 2007 roku osobiście lub pod nr tel. 055 236 92 82.
     Nowością w Szkole Tańca Broadway są także warsztaty tańca irlandzkiego, które odbędą się 3, 24 i 31 marca w godzinach od 14 do 16. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane będą do końca lutego.
     Pozostałe informacje na www.taniec.elblag.pl.
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

     
N
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama