UWAGA!

Będą kłopoty z wodą

2008-09-24
Aktualizowany 2008-09-30 19:38
Elbląg, Będą kłopoty z wodą

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że 1 i 2 października (przyszła środa i czwartek) będą prowadzone prace na magistrali Centralnego Wodociągu Żuławskiego na terenie Elbląga. W czasie prac odcięty będzie dopływ wody z ujęcia Szopy.

W związku z tym mogą wystąpić braki wody oraz pogorszenie jej parametrów w pasie dzielnic położonych między ulicą Robotniczą a rzeką Elbląg wraz z Zawadą oraz na obszarze miasta położonym na południe od ulic Teatralnej, Nowowiejskiej, Sienkiewicza, Bema, Łęczyckiej do drogi nr 7.
     Zarząd EPWiK prosi odbiorców o wyrozumiałość w przypadku wystąpienia utrudnień.
     
     Mówi Andrzej Kurkiewicz, zastępca Dyrektora do spraw technicznych EPWiK:
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ceny ciagle coraz wyzsze, co miesiac wylaczenia wody. .. A Heniek kilka lat temu mowil ze dzieki unii bedzemy mogli pic wode prosto z kranu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Conca go for glory(2008-09-24)
 • ja wiedziałem że tak będzie. .. ja wiedziałem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wiedziełem(2008-09-25)
 • No przecież można od dawna pić wodę z kranu. A przecież jeszcze ta nowa sieć nie jest skończona. Trochę wyrozumiałości. Braki wody czy wyłączenia są teraz tak rzadkie, że aż budzą emocje. Kiedyś to było. .. Ale widać malkontentom każda rzecz daje pole do popisu. Nawet jak coś się robi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gospocha(2008-09-26)
 • W normalnym, cywilizowanym kraju to nie do pomyślenia, żeby były jakieś braki wody (mają odpowiednie przyłącza). Niestety u nas monopolista rządzi.
 • Ta woda z "nowych" ujęć to skandal!!!!! Czy tylko ja czyszczę sitka w kranach i spłuczce z czarnego kamienia przynajmniej raz na dwa tygodnie? wpisujcie się.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wkurzony(2008-09-30)
 • To prawda. Kilka lat temu Dwóch Heńków zaklinało wodę. Ten drugi to z Wodociągów. Efekt-coraz gorzej i drożej. Przyglądnijcie się ekipom, które usuwają awarie uliczne. Nad dołkiem 10-chłopów, 3 koparki, 5wywrotek, Sprężarki, Cysterki, i. .. ze trzy samochody, które wożą nieusuwalnego Szefa brygad awaryjnych. Kukuryku-gdy do tego dodamy telewizyjne strachy o czekających nas cenach wody to. .. .Kochani ratuj się kto może. Nie przekop Mierzei jest ważny, tylko kopanie studzien. Portalku nie pisz nigdy artykułów o higienie, czystości i zacofaniu Polaków. A cena wody w Europie jest niżsa niż u nas. Zaraz usłyszę, że akwedukty są z czasów niemieckich.
 • Czasowe kłopoty, Pogorszenie jakości? A cu jeszcze może się pogorszyć? Przecież to od zawsze jesr syf a nie woda.
 • Woda której calgon nie daje rady. No i pozostaje dopierać się do połowy. A co z urządzeniami grzewczymi? Najdroższe wysiadają po pół roku. Czy nie ma na to sposobu? Czajniki do wyrzucenia po dwóch miesiącach. a smak i przejrzystość istna bagienna surówka. Wodomierze szlak trafia po trzech latach. Jest takie powiedzenie- Obyś po wodzie chodził i pić prosił. Tylko do kogo to skierować?
 • ludzie narzekacie dla samej zasady narzekania. .. prawie cały Elbląg ma wodę z ujęć podziemnych, woda jest jedna z lepszych w Polsce szczególnie północnej (oprócz małej częsci co ma z Głównego Wodociągu Zuławskiego no i na wsiach niektórych też średnio). .. a że średniotwarda? to jest naturalne bo z ujęć podziemnych gdzie nasyca się jonami w tym wapnia i magnezu (potrzebnymi w organiźmie!) dodatkowo wodę można pić z kranu tam gdzie rury są przeczyszczone! pojedźcie do Torunia i tam poprubujcie wody. .. marudzę więc jestem - hasło Polaka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  terencjusz(2008-10-02)
 • Drodzy mieszkańcy Czy wy nie rozumiecie, że wszystkie prace związane z poprawą jakości wody w mieście Elbląg sa robione dla WAS jako mieszkańców, Taki Heniek, czy tam Kukuryku to Wykonawca prac. Jeden jest od Wykonawstwa a drugi od nadzoru, podobnie jak u was w domu Jedna osoba robi, przygotowuje obiad a druga go konsumuje. itp. Takżę zbędne komentarze zostawcie dla siebie a nie wpisujcie je na portal. Jak ktoś nie wie o co chodzi to po prostu niech pewne sprawy przemilczy. Pozdrawiam Czarek
 • Terenciusz i czarek nie wiem po ile macie lat, ale w latach 50tych można było pić wodę z kranu mimo, że leciała z ołowiówek. Teraz to lepiej pijcie piwo. To co opisujecie dotyczy Włoch.
Reklama