UWAGA!

Będzie zabawa, będzie się działo

 Elbląg, Gwiazda wieczoru Muzyka z portu - Nierobbers
Gwiazda wieczoru Muzyka z portu - Nierobbers (fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl)

W trzeci lipcowy weekend (15-16 lipca) w ramach projektu "Lato w formie" na Starym Mieście będzie się działo. Głównie muzycznie. Głównie na lokalną nutę. Wystąpi Łukasz Gesek, będzie też wieczór z szantami, podczas którego na szczurach lądowych suchej nitki nie zostawią panowie z The Nierobbers. Zobacz program.

15 lipca (sobota)
       O godz.10 rozpoczyna się kolejny spacer z przewodnikiem pt. „Panorama Plauena”. Start spod budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Łączności 1.
       Projekt Szkicologia – kolejne warsztaty rysunkowe poświęcone geometrii wykreślnej. W godzinach od 10 do 13.00 zapraszamy na dziedziniec Biblioteki Elbląskiej.
       Przystanek Starówka - miejsce dla odpoczynku rodziców i dzieci (11-17 przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia plastyczne prowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.
       Mieszkańców osiedla Zawada (i nie tylko) zapraszamy na Sjestę w Parku Modrzewie-Festiwal odpoczynku. W godzinach od 16 do 20 można odpocząć na leżakach oraz skorzystać z gier planszowych oraz gier wielkoformatowych, które stanowią nie tylko świetną zabawę ale jednocześnie integrują różne pokolenia; będą zajęcia sportowe i fitness (np. joga, stretching, nordic walking, badminton, boule); zajęcia animacyjne dla najmłodszych; dostępna będzie strefa gastronomiczna (gofry, lody, wata cukrowa).
       Na scenie przed Katedrą wystąpią zespoły grające bardzo szeroko pojętą muzykę wiatru i wody tj. szanty i nie tylko… Muzyka portu rozpocznie się już o 17.30. Zagrają: Hambawenah, Klang, The Nierobbers.
      
       16 lipca (niedziela)
       Przystanek Starówka - miejsce odpoczynku dla rodziców i dzieci zaprasza od 11-17 (przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.
       Od 12 do 17 zapraszamy na „spacer literacki” śladami bohaterów książki Agnieszki Pietrzyk. Zbiórka obok sceny na placu przy katedrze.
       Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na XX Letni Salon Muzyczny (17-19 Muszla Koncertowa park Bażantarnia). Temat przewodni to „Celtyckie dźwięki”.
       Od 18 do 19 zachęcamy od wysłuchania koncertu mis tybetańskich, scena na placu obok katedry.
       Na scenie przed katedrą o godz. 20 zapraszamy na koncert disco-dance. Wystąpi Łukasz Gesek.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama