UWAGA!

Bez znaczków skarbowych

Urząd Skarbowy w Elblągu informuje, że zgodnie z ustawą z 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz. U. Nr 225, poz. 1635), od 1 stycznia 2007 r. zapłata opłaty skarbowej będzie dokonywana jedynie gotówką lub bezgotówkowo. Nie będzie już możliwe uiszczenie tej opłaty w formie znaków wartościowych.

Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Miejskiego w Elblągu, na konto tego urzędu w Banku Millenium, nr rachunku 53 1160 2202 0000 0000 6191 3398 lub gotówką w Kasie Urzędu Skarbowego w Elblągu (pobrana zostanie prowizja). Dowód zapłaty (przelew) należnej opłaty skarbowej winno się załączyć do wniosku.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • czy nie prościej znieść opłaty skarbowe, to zwykły ukryty podatek
 • Od czego zostanie pobrana prowizja? Od wpłaty w kasie urzędu? czyli podwójna opłata. Potwierdzenie załączone do wniosku, a co dla petenta do rozliczenia w księgowości? a co z potwierdzeniem przelewów jeśli ja opłacam wszystko internetem, tu potwierdzeń nie ma. Mam iść do banku i za dodatkową opłatą otrzymać potwierdzenie żeby przedstawić jako załącznik do wniosku. Gratuluję pomysłu i rozporządzeń wykonawczych do wymienionej ustawy. Poprostu jet to tak skonstruowane by petent do Państwa miał wstręt i broń boże nie naprzykrzał się w urzędzie.Jakie to proste dla IV RP.
 • do Jol: w większości normalnych kont obsługiwanych przez internet można wydrukować potwierdzenie RTFM, a opłaty są wprowadzone po to, by urzędnicy nie musieli odpowiadać na kretyńskie pytania zadawane dla zabawy (bo za darmo)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  adamba(2006-12-29)
 • głupota,opłata zamiast znaczka+prowizja banku+dotarcie do banku i stanie w kolejce!to mozliwe tylko w lV RP!
Reklama