UWAGA!

Bezpieczne ferie

Rozpoczęły się ferie zimowe. By ten czas upłynął najmłodszym na bezpiecznym wypoczynku policjanci z Wydziału Prewencji Kryminalnej elbląskiej komendy oraz pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu przeprowadzą pouczające pogadanki m.in. z uczestnikami półzimowisk.

Policjanci przypomną najmłodszym o miejscach szczególnie niebezpiecznych, między innymi o tym, że zamarznięty akwen nie jest najlepszym miejscem do jazdy na łyżwach. Powiedzą również o tym, by pod nieobecność rodziców nie wpuszczać do domu osób nieznajomych. W trakcie spotkań omawiane będą sprawy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
       - Apelujemy do rodziców, by przypominali swoim pociechom o noszeniu światełek odblaskowych – wskazują policjanci. - Widoczne dziecko na drodze i znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego poprawia jego bezpieczeństwo.
       Wizyta policjantów na szkolnym półzimowisku z pewnością będzie dla najmłodszych atrakcyjnie spędzonym czasem. Poza tym dzieci uczą się, tego że policjant zawsze służy radą i pomocą, jeżeli ktoś tego potrzebuje.
      
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama