UWAGA!

Bezpieczny weekend i finał WOŚP

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu przebiegł spokojnie. W miejscu głównej imprezy, czyli na elbląskiej starówce nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

W bezpieczeństwo całej imprezy zaangażowane były różne służby, miedzy innymi policjanci z Elbląga oraz Olsztyna, funkcjonariusze Straży Granicznej, żołnierze Żandarmerii Wojskowej oraz pracownicy Straży Miejskiej. W sumie blisko 100 mundurowych strzegło bezpieczeństwa bawiących się ludzi.
       Spokojnie było również podczas weekendu. Od piątku do niedzieli było 185 interwencji. Funkcjonariusze wystawili 44 mandaty, w 33 przypadkach pouczali. Do wytrzeźwienia w pogotowiu socjalnym zostały przewiezione 22 osoby, w 4 przypadkach policjanci odwieźli nietrzeźwych do domów. Wylegitymowano 443 mieszkańców miasta. Zatrzymano także 5 osób poszukiwanych i czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich w miejscowości Wysoka na terenie gminy Rychliki uszkodził samochodem rover 8 innych aut. Miało to miejsce wczoraj. Policje powiadomili pracownicy ochrony pobliskiej dyskoteki „Arena”, gdzie 23-letni Patryk I. wcześniej się bawił. O godzinie 2.30 w nocy miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawiania wolności.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama