UWAGA!

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza czytelników

Elbląg, Biblioteka Pedagogiczna zaprasza czytelników
Fot. Damian Matwiejczyk.

Po miesięcznej przerwie spowodowanej inwentaryzacją zbiorów Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu wznowiła swoją działalność.

Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do korzystania z jej zbiorów każdego, kto ukończył 16 lat. Na czytelników czeka blisko 95-tysięczny księgozbiór. Prenumerowanych jest 112 tytułów czasopism. Gromadzone są także filmowe adaptacje lektur szkolnych, filmy i programy edukacyjne, kursy języków obcych, multimedialne programy edukacyjne, encyklopedie i atlasy, a także bazy danych na CD-ROM.
     - Dysponujemy stanowiskami komputerowymi z dostępem do elektronicznej bazy katalogowej Biblioteki i zasobów Internetu – dodaje mgr Anna Szeląg z Wydziału Promocji i Współpracy z Bibliotekami. - Oferujemy czytelnikom możliwość skorzystania z Systemu Informacji Prawnej LEX w wersji on-line. Elektroniczna baza katalogowa Biblioteki jest dostępna przez 24-godziny na dobę na stronie internetowej www.wmbp.edu.pl.
     Korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne. Od osób spoza Elbląga, które chcą zapisać się do Biblioteki, nie pobiera się kaucji za zbiory.
     Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do swojej siedziby przy ul. Świętego Ducha 25 (vis-a’-vis Biblioteki Elbląskiej) w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godz. 9 do 19, a w czwartki i soboty od godz. 9 do 15.
     Do końca września w Galerii „Na Schodach”, w godzinach pracy Biblioteki, można oglądać wystawę fotografii „Dzieci świata”, której autorami są członkowie Gdańskiego Towarzystwa Twórczości Fotograficznej. Wstęp wolny.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama