UWAGA!

Bo byli nieostrożni

Wczoraj (11 stycznia) na drogach powiatu elbląskiego doszło do siedmiu kolizji. Natomiast w mieście wydarzył się groźnie wyglądający wypadek. Na ul. Warszawskiej chrysler zderzył się czołowo z fiatem cinquecento, trzy osoby są w szpitalu.

Do wypadku doszło około godziny 17.40 na ul. Warszawskiej. Kierujący samochodem marki chrysler 32-letni Jurgen G. na łuku drogi w prawo zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z fiatem cinquecento. 39-letni kierowca fiata doznał rany klatki piersiowej oraz urazów wewnętrznych. Jeden z pasażerów ma połamane żebra, drugi potłuczenia twarzy. Cała trójka podróżująca fiatem została przewieziona do szpitala. Sprawca wypadku był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia badać będzie elbląska drogówka.
     Jak podkreślają policjanci, do głównych przewinień kierowców zaliczyć należy: nieprawidłowe wyprzedzanie, nadmierną prędkość i wymuszanie pierwszeństwa. Do tego dochodzą trudne warunki atmosferyczne panujące w obecnym okresie jesienno-zimowym. Padający deszcz lub śnieg, śliska nawierzchnia, zaparowane szyby, szybko zapadający zmrok - to czynniki utrudniające prowadzenie pojazdu. Policjanci apelują do kierowców o bezpieczne poruszanie się po drogach w tym trudnym do jazdy okresie.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama