UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Bony za zakupy w Ogrodach

 
Bony za zakupy w Ogrodach

24 listopada w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się kolejne wydanie comiesięcznej akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie odbywające się w centrum w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. W listopadzie akcji towarzyszyć będzie męskie wydanie „Pogotowia modowego”, czyli zakupów ze stylistką.

Bony za paragony

W najbliższą niedzielę handlową klienci Ogrodów będą mieli szansę zdobyć 500 bonów do sklepów: Big Star, Triumph, Yves Rocher, Wojas, Lavard, Swiss, Subway, Go sport, Jubirex, każdy na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 24 listopada w godz. 11:00-19:00 w punkcie promocyjnym (obok salonu Rossmann) okazać paragony za zakupy według następujących zasad:

- Zrób zakupy za 100 zł (wszystkie sklepy poza hipermarketem Carrefour i stoiskami pasażowymi) – otrzymasz jeden bon.

- Zrób zakupy za 200 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł – otrzymasz dwa bony.

- Zrób zakupy za 300 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł brutto – otrzymasz trzy bony.

Zakupy powinny być udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach. Można je zrealizować w terminie od 24 listopada do 14 grudnia br. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.centrumogrody.pl.

 

Pogotowie modowe

Również w niedzielę, 24 listopada, na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która w godz. 13:00-17:00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Panowie, którzy chcą dobrać odpowiednią odzież i styl dla siebie, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Giacomo Conti i Bytom.

Informacje o wydarzeniach w Centrum Handlowym Ogrody można znaleźć również na stronie www.centrumogrody.pl.

 

----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl