UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • " MiejscowyAborygen" zmartwię Cię. Namysłów to kiepski browar który robi piwo głównie do puszek. Jeżeli kupili Braniewo od Andriu K ( nazwisko znane w Elblagu) to Jego sukces. .. Nadzieja na sprzedaż piwa ( rozwóz po kilkaset kilometrów z Braniewa w Polskę) z tak małego browaru to pachnie klęską. Lokalnie " w koło komina" też nie mają szans, bo nie pozwoli Żywiec, Amber i Kormoran. Tego piwa nie kupi Kaliningrad bo mają niezły browar " PIT Taranowa" z piwami " Tri Miedwiedia" , czy " Dr. Diesel" . .. oraz Putina. .. Nie widzę szans dla Namysłowa, źle wybrali. .. ale " Andriu" wreszcie sprzedał browar !!! Gratulacje ! " Fachowiec" ze Stegny. ..
  • Znawca!Ta w puszkach Zamkowe trzy rodzaje widziałem w butelkach, Namysłów też butla, najtańsze w Obwodzie piwo to na nasze 3zł 60gr, a te co wymieniłeś to około 4zł 50gr!Nie siej bzdur człowieku tak na butelce Baltica 3 oficjalnyj postawczik igrzysk w Soczi 4zł44gr ceny z Mamonowa w sklepie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Byłemipiłem(2014-02-19)
  • Namysłów robi głównie piwa do puszek? To ja Cię zmartwię, ponieważ najczęściej piwa z Namysłowa występują w butelkach i są różne gatunki choćby Wit za całkiem przystępną cenę jak za ten gatunek. Piwa z Kaliningradu które wymieniasz to piwa należące do. .. Heinekena, czyli właściciel wspomnianego przez Ciebie browaru w Elblągu. Oznacza to jedynie, że są to piwa koncernowe nędznej jakości:-) Przepraszam, a dlaczego Amber, Kormoran i Żywiec nie pozwolą? Może pozwolisz zdecydować konsumentom, co będą pić? Mamy wolny rynek.
  • Ten internauta który wymienił piwa z obwodu chyba nie jest piwoszem? To co on wymienił to pomyje. Dr. Diesel to piwo warzone w różnych browarach na terenie całej Rosji. Tak samo w przypadku Trzech niedźwiedzi. Poza tym kolega narzeka, że Namysłów rozlewany jest do puszek (niestety nie mogę się z tym zgodzić) to chyba zapomniał sprawdzić do czego nalewane są wspomniane rosyjskie piwa. .. Poza tym te wszystkie piwa są jasne, mocne lub smakowe:-) Nic innego, czyli nuda!!!!
Reklama