UWAGA!

Broadway rozpoczyna nowy sezon taneczny

2008-08-29
Aktualizowany 2008-09-06 07:47
Broadway rozpoczyna nowy sezon taneczny

Po wakacyjnej przerwie Szkoła Tańca BROADWAY w Elblągu zaprasza na nowe kursy tańca dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Od 15 września osoby chcące obcować z najpiękniejszymi tańcami i rytmami świata oraz aktywnie spędzać swój wolny czas będą mogły zapisać się na kursy prowadzone w Szkole Tańca BROADWAY. W tym sezonie proponujemy:
     Balet klasyczny – prowadzony w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa to dzieci w wieku od 4 do 7 lat (balet klasyczny z elementami rytmiki), druga grupa to dzieci od 8 do 16 lat (balet klasyczny z elementami akrobatyki i partnerowanie).
     Modern – Jazz (musical) – przeznaczony dla osób od 7 roku życia, prowadzony w dwóch grupach zaawansowania. Zajęcia tańca modern – jazz doskonalą umiejętności taneczne oraz przygotowują do występów scenicznych w teatrach musicalowych, a także programach telewizyjnych.
     Zarówno zajęcia baletu klasycznego jak i modern – jazzu prowadzone będą przez Agnieszkę Mielczarek – absolwentkę Groupment Education Culturele et Artiste w Paryżu oraz Jacka Walasika pierwszego solistę Opery Warszawskiej, solistę Moulin Rouge oraz nowojorskiego Broadway’u.
     Hip – hop i Disco – danceproponujemy osobom od 7 do 19 lat. Dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia tańca nowoczesnego mają szansę na udział w przeglądach i turniejach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Najlepsi tancerze mogą ubiegać się o przyjęcie do profesjonalnej grupy pokazowej BROADWAY. Zajęcia prowadzone będą w trzech grupach wiekowych 7 – 11 lat, 12 – 15 lat oraz 16 – 19 lat.
     Taniec towarzyski – najpiękniejszych tańców świata takich jak: walc, tango, foxtrot, samba, cha-cha, jive, mogą nauczyć się zarówno dzieci jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów – mistrzów świata formacji tanecznych na dwóch poziomach zaawansowania. Na kurs tańca towarzyskiego należy zgłaszać się w parach.
     Salsa solo i Flamenco– to specjalna oferta dla pań, które nie mogą znaleźć partnera do tańca oraz pragną zadbać o swoją sylwetkę przy rozgrzewających kubańskich i hiszpańskich rytmach. Osoby biorące udział w kursach salsy i flamenco będą mogły także uczestniczyć w dodatkowych weekendowych warsztatach tanecznych. Nowością w Szkole Tańca BROADWAY będą zajęcia salsy dla rodziców z dziećmi.
     Yoga i paneurytmia nie tylko dla pań - to dwie najlepsze formy ćwiczeń relaksacyjnych. Ćwicząc z profesjonalistami można poprawić swoje zdrowie fizyczne i duchowe. W tym roku Szkoła Tańca BROADWAY proponuje specjalne zajęcia yogi dla panów.
     Aerobik – to intensywne zajęcia ruchowe dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę lub pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Podczas zajęć aerobiku wykonywane są ćwiczenia step aerobiku, pilatesu oraz ćwiczenia rozciągające.
     UWAGA!!! Szkoła Tańca BROADWAY w tym roku nawiązała współpracę z jedną ze szkół tańca w Paryżu. Najlepsi członkowie kursów tańca w Szkole Tańca BROADWAY będą miały możliwość podnoszenia umiejętności tanecznych we Francji. Szkoła organizuje także wypoczynek zimowy i letni w ekskluzywnym Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach oraz wyjazdy na konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe.
     Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń – kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne. Osoby prowadzące zajęcia to utytułowani instruktorzy posiadający m.in. tytuły mistrzów Polski, Europy i Świata.
     Spotkania organizacyjne i kursy rozpoczną się 1 października. Zapisy od 15 do 30 września telefonicznie: 055 – 236 92 82, 606 716 626 lub przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl . Ilość miejsc ograniczona!
     
     
-------------------- Reklama ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej